مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پلاستیک دوجداره

از نمونه پلاستیک های تولید شده و البته باکیفیت در بازار ایران می توان به انواع پلاستیک ضخیم دوجداره اشاره کرد. تولید بهترین نمونه های پلاستیک ضخیم دوجداره در بازار ایران باعث شده تا بسیاری از بیمارستان ها از این محصول به عنوان اصلی ترین کیسه مخصوص بسته بندی زباله های عفونی و همچنین پوشش گلخانه ها استفاده نمایند. از خاصیت های بسیار مهم این نمونه از پلاستیک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. سبک بودن ۲. مقاوم بودن ۳. دو جداره بودن ۴. ضد پارگی ۵. مقاومت در برابر اشیاء تیز

۶. رنگبندی متنوع ۷. سایز بندی بسیار متنوع ۸. شفاف بودن ۹. ارزان بودن

ویژگی های گلدان پلاستیکی

گلدان پلاستیکی بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری گیاهان زینتی می باشد و این محصول مناسب برای استفاده در منزل، محل کار و آپارتمان ها بوده است. این محصول دارای چندین رنگ متفاوت بوده است و به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد، بیش ترین میزان فروش را در بازار به خود اختصاص داده است.
از ویژگی های گلدان پلاستیکی چه می دانید؟
۱. طراحی بسیار خاص و متفاوت
۲. دارای چندین رنگ خاص و زیبا
۳. متنوع بودن اشکال گلدان ها
۴. دارای جنس مرغوب و تهیه شده با مواد اولیه درجه یک
۵. مناسب برای رشد انواع گیاهان
۶. دارای ارزش خرید نسبت به قیمت محصول
۷. دارای زه کشی بسیار مناسب و تسریع در رشد گیاه

نایلون دسته دار

فروش نایلون دسته دار در بازار ایران به یکی از پر سود ترین حوزه های کاری تبدیل شده است. دسترسی به این محصول در بزرگترین بازار های روز ایران باعث شده تا بسیاری از فعالان حوزه پلاستیک و نایلون بتوانند فروش بسیار خوب و گسترده ای را در بازار کشور ایران داشته باشند. نمونه های بسیار خوبی از انواع نایلون دسته دار در بزرگترین بازار های روز کشور در حجم های بسیار زیادی عرضه می شود که این موضوع باعث شده تا این محصول فروش عظیمی را در درون و بیرون از کشور ایران تجربه نماید. برای خرید آن باید به بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده این محصول مراجعه کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
محصولات پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

بازرگانی پالیز پلاستیک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات پت و پلی اتیلن از جمله انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی، به صورت عمده و مستقیم از کارخانه جهت استفاده در داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه عرضه می نماید.

مدیر بازرگانی پالیز پلاستیک

محمد عسکری