بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پخش انواع سبد میوه پلاستیکی کوچک

سبد میوه پلاستیکی کوچک که در انواع سایز ها توسط کارخانه جات های تولید پلاستیک جات عرضه می شود. محصولات تولید شده طبق سفارش های متقاضیان تولید می شوند. سبد میوه 4 کیلویی یکی از سایزهای سفارش دهندگان است که برای نگهداری از میوه جات و مرکبات از آن استفاده می کنند. سبدهای میوه در رنگ های متفاوتی ساخته می شوند که این رنگبندی در زیبا سازی فروشگاه های عرضه میوه جات و تروبار تاثیر بسیاری دارد و باعث جلب مشتریان می شود.

پخش انواع سبد میوه پلاستیکی کوچک

آشنایی با سبد میوه دسته دار

آشنایی با سبد میوه دسته دار ما سبدهای میوه را به راحتی از فروشگاه های پلاستیک جات تهیه می کنیم اما تولید این محصولات به راحتی میسر نیست و باید مراحلی را بگذراند. امروزه کشاورزان و باغ داران برای نگهداری میوه های خود در فصل برداشت احتیاج به سبد های میوه دارند تا حمل و نقل محصولاتشان آسان تر صورت گیرد و در بازار با وزن های مشخص عرضه شود.

در قدیم کشاورزان با استفاده از سبد های چوبی محصول خود را روانه بازار میکرده اند اما سبد های چوبی مقرون به صرفه نبوده برایشان علاوه بر این دارای وزن بالایی نیز بوده اند به همین دلیل سعی در پیدا کردن راهی برای رفع این مشکل بوده اند تا اینکه کشاورزی در آلمان به نام رابرد ویل چاره ای اندیشید و با استفاده از پلاستیک های درجه دو اولین سبد های پلاستیکی را قالب گیری کرد و از آنجا استفاده از این سبد ها رواج یافت و کم کم سایر کشاورزان نیز از این روش خلاقانه حمایت کردند و اینگونه شد که امروزه سبد های پلاستیکی را در همه مراکز عرضه محصولات مشاهده می کنیم .

با تولید سبد میوه دسته دار به صورت مخصوص متناسب با هر محصول میتوان از دور ریز شدن میوه ها و حتی خرابی آنها جلوگیری به عمل آید که این امر در صرفه جویی اقتصادی و بازدهی بیشتر کمک زیادی میکند. سبد های تولید شده مختص کارهای کشاورزی نیست و از آنها دامداران در دامپروری، صیادان در ماهیگیری و… به کار گرفته می شوند. سبد های میوه در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که خریداران با توجه به نیاز خود آنها را خریداری می کنند. البته شکل سبد ماهیگیری متفاوت است و دارای درپوش نیز است.

نکات مهم در انتخاب سبد میوه صنعتی

سبد میوه یخچالی یکی از انواع سبد های تولید شده در کارخانه جات پلاستیکی است. حتما برایتان پیش آمده که از کمبود جا در یخچال شکایت داشته باشید و مجبور شوید وسایلی که احتیاج به دمای کمتری دارند و باید در یخچال نگهداری شوند را روی هم بگذارید که این باعث می شود یک جلوه ی نامناسبی را به یخچال بدهند.

اکنون برای رفع این معضل استفاده از سبد های یخچالی که در سایز های متفاوت و با رنگ و کیفیت های عالی و به کار بردن پلاستیک درجه یک در ساخت آنهاست پیشنهاد می شود دلیل تاکید بر کیفیت و درجه اول بود مواد پلاستیکی و رنگ مورد استفاده در آن این است که این سبد ها مواد غذایی را در خود نگهداری می کنند و اگر کیفیت خوبی نداشته باشند قطعا در سیستم گوارش انسان ها تاثیر دارند. سبد های میوه توسط دستگاه های تزریق پلاستیکی تولید می شوند. در دستگاه های تزریق هر چه کیفیت سیلندر و مارپیچی که در آن استفاده شده است بهتر باشد دیرتر خراب می شوند. سبد های میوه از بازیابی پلاستیک جات تولید می شود به همین دلیل در سطح درجه دوم قرار میگیرند. در دستگاه تزریق پلاستیک به میزان وزن دلخواه، در تیراژ مورد نیاز سبد می زنند.

از مولفه های نوع سبد میزان میوه ای که قصد دارند در سبد جای دهند حائز اهمیت است. سبد ها به صورت یک ردیفه و دو ریفه بودن تولید می شوند. بیشترین سبدی که در بازار عرضه می شود با وزن های ۴، ۶، ۱۰، ۱۸، ۲۰ کیلویی است و این تفاوت وزنی دستگاه های تزریق پلاستیکی مختلفی می طلبد. مثلا برای تولید سبد وزن ۶ کیلویی دستگاه تزریق ۲۵۰ تنی استفاده می شود. و برای تولید سبد ۲۰ کیلویی دستگاه تزریق ۴۰۰ تنی به کار برده می شود.

شاخصه‌های بارز سبد میوه رنگی

شاخصه‌های بارز سبد میوه رنگی از مشخصه های مهم در تولید سبد میوه طراحی سبد ها با توجه به نیازی که بر آورده می کنند است. سبد میوه صنعتی دارای استقامت زیادی در برابر ضربه و حمل و نقل در مسافت های طولانی و همچنین مناسب برای تالارها و رستوران ها است. از سبد های صنعتی برای مصارف صنعتی نظیر پالت های ابزاری که کار طبقه بندی ابزار و پیچ و مهره و … را بر عهده دارند استفاده می شود.

سبد های حمل مرغ و گوشت نیز در این دسته قرار می گیرند که دارای استقامت بسیاری هستند. سبدی با کیفیت است که دارای فاکتور های طراحی زیبا، استقامت در برابر ضربه، کیفیت جنس بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب برخوردار باشد علاوه بر اینها قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. در قدیم که سبد های چوبی رواج داشته است از لحاظ هزینه بار اقتصادی زیادی را بر دوش خریداران متحمل می کرده است در حالی که سبد های پلاستیکی علاوه بر مقرون به صرفه بودن آنها ، دارای وزن کمتری هستند علاوه بر اینها در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بیشتری دارند و نکته مهمی که دارد دیگر درختی برای ساخت این سبد ها قطع نمی شود.

مزیت‌های خاص سبد میوه یخچالی

یکی دیگر از انواع سبد های میوه، سبد میوه رنگی است، امروزه برای درست کردن این سبد ها دیگر از چوب و برگ های درختان نخل استفاده نمی شود چراکه فعالان محیط زیست به شدت با این امر مخالف هستند و هر انسان باید حامی محیط زیستی که در آنجا زندگی می کند باشد تا زندگی بهتری را به آیندگان هدیه بدهد.

سبد های حصیری که بیشتر جنبه تزئینی دارند از زیبایی خاصی برخوردارند و طراحان سبد های حصیری که در این حیطه فعالیت می کنند سعی در ساختن هر چه شبیه تر به نوع چوبی این سبد ها دارند که انصافا موفق شده اند به طوری که با لمس سبد های حصیری متوجه پلاستیکی بودن آنها می شویم. سبد های میوه حصیری که در منازل به منظور ظرف میوه از آن استفاده می شود در ابعاد و سایز های متفاوتی ساخته می شوند. خریداران با توجه به نیاز خود خریداری می کنند.

جنس سبد های حصیری از مواد اولیه مرغوب است به این دلیل که باید طول عمر زیادی داشته باشند و اینکه با پوست میوه در تماس است، انسان ها باید به وسایل و جنس موادی که در اطرافشان هستند اهمیت دهند چراکه امکان دارد این مواد وارد چرخه غذایی و بدنمان شوند و سلامتی مان را به خطر بیندازند. سبد های حصیری در رنگ بندی متفاوت مناسب با سلیقه مشتریان در انواع دسته دار و بدون دسته تولید می شوند. از مزیت های سبد های حصیری پلاستیکی این است که سبد های حصیری چوبی تنها به رنگ چوب عرضه می شود اما این سبد ها در انواع رنگ ها تولید شده و حتی میتوانید با سرویس آشپزخانه تان ست کنید که هارمونی رنگی داشته باشد.

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه باغی کدامند؟

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه باغی کدامند؟ باغ داران و کشاورزان در فصل برداشت محصول یکی از دغدغه هایشان تهیه سبد های میوه باغی است که با استفاده از آنها محصولاتشان جمع آوری شده و قابل حمل و نقل است. این سبد ها توسط کارگران زیادی جا به جا و دست به دست می شوند پس بنابراین باید جنس محکم و مرغوبی داشته باشند.

به طور مثال کشاورزان خراسانی که بیشترین محصولشان انگور است در تابستان که انگور ها می رسند سبد میوه باغی را از عمده فروشان پلاستیکی تهیه می کنند و محصولات خود را پس از جمع آوری طی مراحلی به صورت کشمش و مویز تبدیل می کنند این سبد های باغی در این پروسه خیلی نقش مهمی دارند و پس از پایان کار سبد ها شسته و به انبار انتقال داده می شوند تا برای سال آینده دوباره استفاده شوند در اینجا جنس سبد ها باید مورد اهمیت قرار گیرد چراکه این سبد ها برای چندین سال به کار برده می شوند و باید در برابر ضربه و تابش آفتاب محکم باشند.

سبد های باغی در نوع های متفاوتی تهیه می شوند کشاورزان با توجه به میوه ای که جمع آوری میکنند آنها را خریداری میکنند به طور مثال قطعا سبد جمع آوری گوجه سبز با سبد جمع آوری طالبی از لحاظ میزان وزنی که باید تحمل کنند و روزنه های سبد فرق خواهند داشت. تولید کننده سبد های میوه باید به فصل برداشت محصولات توجه داشته باشد که آمادگی عرضه سبد مخصوص به آن محصول را داشته باشند و کشاورزان نیز معطل تولید نشوند. علاوه بر این نیروهای انسانی که در این کارخانه جات فعالیت می کنند نیز فشار به رویشان نمی آید.

پارامترهای موثر بر قیمت سبد میوه پلاستیکی

پارامتر های زیادی بر قیمت سبد میوه تاثیر می گذارند از جمله مواد اولیه مورد استفاده در سبد که از چه کیفیت و درجه ای بر خوردار باشد، دیگری ابعاد و اندازه سبد مورد سفارش و همچنین به چه میزان و در چه تعدادی ثبت سفارش شود. در عصر حاضر که به عصر فناوری ارتباطات و استفاده از دنیای اینترنت مشهور است دیگر سفارش دهندگان دغدغه فکری راه ها و مسافت های طولانی را ندارند.

امروزه هر تولید کننده ای که در سطح کشوری فعالیت میکند و محصولاتش را به سراسر کشور عرضه میکند یک راه ارتباطی نظیر سایت و یا کانال های مجازی برای وصل شدن به خریداران دارد.

سایت های طراحی شده توسط مهندسین این تولیدکننده ها راه را برای ثبت سفارش بسیار آسان کرده اند به طوری که خریدارانی که قصد خرید سبد های پلاستیکی را دارند با وارد کردن آدرس سایت معرفی شده توسط تولید کنندگان در مرورگر کامپیوتر و یا تلفن همراه خود وارد سایت مورد نظر شده و پس از بررسی محصولات و مشاهده خصوصیات هر سبد اقدام به ثبت سفارش می کنند و در نهایت سبد های خود را طبق انتخابی که داشته اند با هر ابعادی که مد نظرشان بوده است را در شهر خود تحویل می گیرند.

این سایت ها باید تضمین کیفیت را از طریق امکان مرجوعیت سبد ها در صورت آسیب دیدگی و خرابی آنها را به خریداران عمده خود بدهند علاوه بر آن سیستم حمل و نقل و پست این سبد ها باید سلامت مرسوله ها را ضمانت کند تا خریداران متحمل هزینه مرسولات آسیب دیده نشوند.

مراکز تولید انواع سبد میوه پلاستیکی کوچک

مراکز تولید انواع سبد میوه پلاستیکی کوچک تولید کنندگان بزرگ سبد های میوه در ایران در شهر تبریز قرار دارند شهر های آذربایجان شرقی و غربی در دل خود کارخانه جات های بسیاری را جای داده است و از شهر هایی است که رونق اقتصادی فراوانی دارد. شهر تبریز ۶۰ درصد نیاز کشور به سبد های میوه را بر آورده می کند.

صادرات سبد میوه یکی از اهداف این کارخانه جاتها است. تاجرانی که در بازار های جهانی فعال هستند و راه های داد و ستد با دنیای خارج را می دانند با این کارخانه جات در ارتباط هستند.

شناسایی نیاز بازار در سطح بین المللی یکی از اهداف تاجران و بازاریابان است، بعضی کشور ها صادر کننده اند و بعضی دیگر وارد کننده سبد میوه برای هر دو نمونه این کشور ها مورد استفاده است. مثلا کشور روسیه به دلیل داشتن آب و هوای خاص، نیمی از سال را قادر به کشاورزی نیستند و مجبور به واردات میوه و سبزی جات هستند. از قبیل روسیه چندین کشور اینگونه اند. کار شناسایی و ارتباط گرفتن با آنها یک مسئله جدی است.

بازار یابان با فصل برداشت هر محصول نمونه سبد خود را به تولید کنندگان میوه معرفی می کنند و خصوصیات هر یک را برایشان توضیح می دهند و آنها را مجاب به خریدن می کنند. حال که دنیای اینترنت در تمام سطح زندگی افراد جا خوش کرده است خریداران با مراجعه به سایت های معتبری که از سوی کارخانه جات ارائه شده اند شرایط خرید عمده را بررسی میکنند آنها می دانند که اگر دست واسطه ها و دلالان از یک قراردادی کوتاه باشد قطعا قیمت تمام شده محصول برایشان مناسب تر در می آید و سودی که میخواهد به جیب واسطه ها برود خود از آن بهره می برند.

تولید سبد های میوه برای کسانی که در این حیطه فعالیت می کنند پر سود است و بیشتر کارخانه جات آن در آذربایجان شرقی است. بعد از تولید با توجه به تقاضای بازارهای داخلی و بازار های خارجی اینار نوبت به توزیع محصول این کارخانه جات ها به صورت عمده به سراسر کشور است.

سبد میوه ۴ کیلویی کاربرد بیشتری در فروشگاه های عرضه میوه دارد بعضی میوه جات و تروبار که به صورت کیلویی در وزن های زیاد فروخته می شود به طور مثال برای خرید خانگی گوجه فرنگی برای درست کردن رب خریداراندیگر به یک کیلو دوکیلو بسنده نمی کنند و چندین جعبه را خریداری می کنند.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.