بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز تولید سبد میوه پلاستیکی رنگی

مشخصاتسبد میوه پلاستیکی رنگی بزرگ بسیار زیاد است سبد میوه پلاستیکی با کاربرد مواد اولیه متفاوتی تولید می شوند که از نظر کیفیت متفاوت هستند و سبد هایی که از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند به طوری که می توان آن را چندین بار مورد استفاده قرار داد اما نوع دیگر این محصول از مواد اولیه بازیافتی تولید می شوند که با قیمت بسیار ارزان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد

مرکز تولید سبد میوه پلاستیکی رنگی

نکات مهم در انتخاب سبد میوه پلاستیکی بادوام

نکات مهم در انتخاب سبد میوه پلاستیکی بادوام سبد میوه پلاستیکی بادوام مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار گرفته است و سبب شده که بیشتر خانواده‌های ایرانی برای نگهداری میوه های خود از انواع سبدهای کوچک استفاده کنند. غذای یخچال بسیار کوچک می باشد بنابراین کارخانه تولیدی سبد میوه ها در سایز بندی های یک کیلویی دو کیلویی و همچنین سه کیلویی ارائه می دهد که شما می توانید پس از خرید میوه های مختلف مانند خرما و شریف به صورت سبد نان را در یخچال فریزر قرار دهید. استاندارد بودن سایز سبد‌میوه اهمیت بسیار زیادی دارد

هرچه سایز سبد‌میوه استاندارد تر باشد برابری شما می توانید به راحتی آن را در یخچال قرار دهید و به مدت چندین هفته میوه های خود را نگهداری کنید همچنین حمل و نقل و جابجایی آنها نیز آسان تر می باشد و همین موضوع سبب شده که بیشتر خانواده ها از انواع میوه های سبدی خریداری کنند. سبد میوه یخچالی در رنگ بندی آبی و همچنین سفید تولید می شود که بیشتر فروشگاه ها و همچنین مغازه داران برای ارائه میوه از این محصول استفاده می‌کند که باعث جذب بیشتر مشتریان نیز شده است.

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه پلاستیکی

مشخصات سبد میوه صنعتی بسیار زیاد است سبد میوه پلاستیکی با کاربرد مواد اولیه متفاوتی تولید می شوند که از نظر کیفیت متفاوت هستند و سبد هایی که از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند به طوری که می توان آن را چندین بار مورد استفاده قرار داد اما نوع دیگر این محصول از مواد اولیه بازیافتی تولید می شوند که با قیمت بسیار ارزان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد، این محصولات به عنوان سبد های یکبار مصرف عرضه می شوند و البته استحکام مناسبی دارند و به راحتی شکسته نمی شوند.

سبد های میوه پلاستیکی در رنگ های مختلفی تولید می شوند که مصرف کنندگان می توانند این محصول را مطابق سلیقه خود در رنگ و طرح های مختلفی سفارش دهند تا برای آنان تولید گردد، این محصول همچنین در سایز های مختلف و مخصوص انواع میوه تولید می شود که با کاربرد سبد های مخصوص میوه های مختلف به خوبی از آنها محافظت می شود.

جنس سبک و امکان حمل و نقل آسان از ویژگی های عالی این محصولات است و اینکه به راحتی قابل شستشو هستند و به دلیل جنس پلاستیک و سطح صافی که دارند قارچ و باکتری ها بر روی آنها رشد نمی کنند و محصولاتی بهداشتی برای نگهداری میوه ها هستند، همچنین رطوبت به آنها آسیبی نمی رساند و طول عمر بالایی دارند.

آشنایی با سبد میوه پلاستیکی باغی

آشنایی با سبد میوه پلاستیکی باغی سبد میوه دسته دار کیفیت بسیار بالایی در و همچنین در هنگام تهیه و خرید این محصول باید به نکات بسیار ویژه توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه نمایید امروز شرکت های زیادی در زمینه تولید انواع سبد میوه دست دار فعالیت دارد بنابراین هرچه استحکام و کیفیت سبد میوه تولید شده بالاتر باشد شرکت های تولید کننده نیز می‌توانند مشتریان زیادی را جذب آمد از سوی دیگر اگر سبد میوه کیفیت پایین داشته باشد قطعاً مشتریان خود را از دست خواهید داد.

کیفیت اولین و مهمترین نکته در هنگام تهیه و انتخاب سبد میوه کیفیت محصول می باشد شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند، با کیفیت ترین نوع سبدهای پلاستیکی از از جنس پلاستیک های فشرده سفت و سخت تولید شده است البته بهترین مواد به کار برده در فرآیند تولید انواع سبدهای پلاستیکی دسته دار پلیمرها می باشد که استحکام بسیار بالایی دارد و پس از تولید مشتریان می توانند به راحتی چندین مرتبه از این سبدهای پلاستیکی استفاده کند و از سوی دیگر دسترسی داشتن به مواد پلیمری کار بسیار آسان می باشد و همین موضوع باعث شده است که کارخانه های زیادی در سراسر اروپا و همچنین آسیا در فرآیند تولید محصولات خود از جنس پلیمر استفاده نمایند.

قیمت قیمت تهیه و خرید انواع سبد میوه پلاستیکی نیز برای مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد شما نیز باید حتماً علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت قیمت را نیز در نظر کار خود قرار دهیم البته اگر شما بتوانید محصولات را به صورت عمده و تعداد بالا و مستقیم از کارخانه تهیه نمایید قطعاً قیمت تهیه و خرید آن نیز بسیار مناسب و ارزان تر خواهد بود و شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر بهترین نوع سبد پلاستیکی دسته دار را در سایز بندی و طرح های مختلف تهیه نمایید.

نوع طراحی نوع طراحی سبد دسته دار نیز اهمیت بسیار زیادی دارد برخی از صحبت‌ها به دلیل بی‌کیفیت بودن و غیر استاندارد بودن در هنگام استفاده باعث ایجاد فشار و همچنین خراش در قسمت انگشتان دست می شود از این رو حتما باید در این زمینه دقت بسیار ویژه داشته باشید و در هنگام طراحی و تولید محصول استانداردهای جهانی را در دل نظر قرار بدهید زیرا اگر سبد پلاستیکی کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد اما نوع طراحی آن کارآمد نباشد شما نمی توانید در بازار داخلی مشتریان خوبی را جذب نماید.

خصوصیات مهم سبد میوه پلاستیکی دو طبقه

سبد میوه یخچالی معمولا از پلاستیک درجه یک ساخته می شود و مواد نفتی درون آن بسیار مرغوب است و جز پلاستیک های یک بار مصرف به شمار نمی آید و بعد از هر بار استفاده، دوباره می توان از آن استفاده نمود. معمولا این سبدها به خانم های خانه دار این انگیزه را می دهند که قبل از اینکه میوه ها وارد این سبدها شوند شسته شوند و بعد در درون این سبدها گنجانده شوند، بنابراین هنگامی که هر کدام از اعضای خانواده خواستند میوه میل نمایند به راحتی می توانند از میوه های درون سبد بدون اینکه دوباره بشویند استفاده کنند. عمدتا تولیدکنندگان سبد میوه یخچالی سعی می کنند آن را در رنگ های جذاب، متنوع و مشتری پسند با شکل های زیبا در ابعاد گوناگون طراحی نمایند.

اهمیت ظاهر این سبدها برای کسانی که می خواهند درون یخچال شان نظم و زیبایی چشم گیری داشته باشد بیشتر است.سبدها بر اساس شکل و ظاهر به سه دسته سبد میوه یخچالی بدون دسته و سبد میوه با دسته و همین طور سبد میوه یخچالی درب دار تقسیم بندی می شوند. بعضی سبدها به گونه ای طراحی شده اند که امکان اینکه سبد دیگری بر روی آنها قرار گیرد وجود دارد. از این سو به راحتی می توان از همه ی محیط یخچال استفاده نمود و میوه های بیشتری در درون یخچال نگه داریم. سبدها سبب می شوند طول عمر میوه ها افزایش یابد و دیرتر خراب شوند و از کپک زدگی آنها جلوگیری می نماید.

آنچه باید از سبد میوه صنعتی بدانید

آنچه باید از سبد میوه صنعتی بدانید استفاده از سبد میوه دو طبقه برای حمل و نقل میوه دارای اهمیت ویژه ای است،که در اینجا به بررسی علت های این مورد می پردازیم. اهمیت سبد میوه پلاستیکی یخچالی در نوع کاربرد آن می باشد، زیرا استفاده از این محصول باعث جلوگیری از خرابی و گندیدن خیلی از میوه ها می گردد. البته انتخاب این محصول برای میوه به نوع میوه، که چه نوع میوه ای باشد و آنچه که ما از سبد میوه انتظار داریم نیز بستگی دارد، زیرا بعضی از سبد ها فقط مخصوص یک نوع میوه می باشد. بعضی ها نیز از آن به جای حمل میوه، استفاده های دیگری می کنند. به طور مثال خیلی از مغازه ها، از سبد میوه پلاستیکی تاشو برای چیدمان و دکوری و نمایش هر چه بهتر به مشتری و جذابیت مغازه خود از آن استفاده می کنند، زیرا این محصول دارای رنگ های بسیار زیبایی می باشد و در جذابیت محیط تاثیر گذار هستند.

سبد میوه رنگی به علت جنس پلاستیکی که دارند یک عایق در برابر سرما و گرما و الکتریسیته به حساب می آیند که این مورد بسیار مهم می باشد، بنابراین در فصل های سرد و گرم برای جلوگیری از خرابی میوه بسیار پرکاربرد و مفید می باشد.همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی در شرایط جوی می باشند. میوه فروشی ها،باغات و فروشگاه های زنجیره ایی …… به این سبد ها نیاز دارند، و استفاده فراوان از آن باعث شده که کارخانجات تولید و یپخش سبد میوه پلاستیکی ما دست به تولید انبوه این سبد ها با کیفیت عالی و وزن های متغیر بزند تا باعث رضایت حال مشتریان گرامی گردد.می توان به یکی از موارد مهم و قابل اهمیت برای استفاده از سبد های میوه سبک بوده آن و کارایی بالا و همچنین ارزان و مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود. امروزه ایران به عنوان بزرگترین کشور تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی در انواع برندهای مختلف می باشد که توانسته با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن روز دنیا این نوع محصولات را طبق استاندارد و نیز بهداشتی بودن با کیفیت مرغوب تولید نماید و نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

این نوع محصولات عمده مواد طبیعی و ارگانیک ساخته می شوند که علاوه بر کیفیت در صنعت بسته بندی و حمل و نقل میوه و محصولات کشاورزی، میزان دور ریزی و ضایعات و خرابی و فاسد شدن آن ها جلوگیری می شود که بسیار حائز اهمیت برای خریداران و مصرف کنندگان و تولید کنندگان می باشد. همچنین سبد میوه باغی در انواع خود منحصر به فرد بوده که بسته به نوع خود دارای کاربردهای زیادی است که علاوه بر میوه ها و محصولات کشاورزی در صنایع دامی، شیلات، طیور، صنایع غذایی و غیره دارای کاربرد فراوان می باشند و نیز در انواع طرح ها، رنگ ها، مدل ها، سایز و اندازه و ابعاد متفاوت وجود دارند که بسته به سلیقه افراد انتخاب و نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از نکات مهم در تولید این نوع سبدهای میوه علاوه بر کیفیت، طراحی ظاهری این محصول می باشد که این محصولات دارای خواص گرمایی، وزن مخصوص، استحکام بالا، جلوگیری در برابر ضربه و غیره است

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه پلاستیکی یخچالی کدامند؟

همان طور که می دانید حفظ و جابجایی و حمل آسان انواع میوه، سبزیجات و تره بار در بسیاری از فعالیت ها امری بسیار مهمی می باشد که توسط انواع سبد میوه پلاستیکی رنگی های پلاستیکی به بهترین شکل ممکن در حال انجام می باشد. این تولید سبد میوه پلاستیکی ها در ابعاد و اندازه ها و سایزبندی های مختلفی تهیه و تولید می گردد که هر یک ظرفیت و گنجایش خاصی را دارد و در عین حال وجود دسته های مقاوم باعث شده که قابلیت حمل و نگهدای آسانی را داشته باشد.

ا ین سبد هر در مدل و طرح و رنگ بندی های متنوعی چون: قرمز، سبز، زرد ، آبی و… می باشد که همواره از بهترین پلاستیک بسیار با کیفیت و مرغوبی تولید شده که کاملا مستحکم و مقاوم می باشد و در حین حمل نمون انواع میوه ها در هر وزنی دچار شکستگی و یا آسیب نمی گردد و در برایر هر نوع رطوبت، اشعه های نور خورشید دارای دوام بالایی است. این سبد ها به صورت کاملا استاندارد و بهداشتی می باشد که همواره استفاده از آن باعث بروز هیچ گونه واکنش شیمیایی و یا آسیبی به میوه ها نیز نمی شود و استفاده از آن امری بسیار رضایت بخش می باشد.

مرکز خرید قیمت سبد میوه میوه تاشو معمولاً نمونه‌های گوناگون این محصول را در انواع و اقسام رنگ بندی های مختلف به فروش می‌رساند که مشتریان قبل از خرید باید دقت کنند محصول خریداری شده حتماً دارای مهر بهداشت باشد یعنی به صورت بهداشتی تولید شده باشد و همچنین کیفیت مطلوبی داشته باشد و دارای قیمت مناسب و ارزان باشد.سبد میوه پلاستیکی تاشو سینک سبد میوه پلاستیکی باغی مدل زیادی دارد سبد پلاستیکی ارزان کارایی زیادی دارد

مراکز پخش سبد میوه پلاستیکی رنگی

مراکز پخش سبد میوه پلاستیکی رنگی مرجع فروش سبد میوه یخچالی میوه پلاستیکی این محصول را به خارج از ایران ارسال می کند. سبد میوه تاشو میوه سایز بزرگ از سبد هایی است که در تولید آن از مواد پلاستیکی استفاده شده است و به صورت متفاوتی وارد بازار می‌شود خرید سبد های مورد نظر به صورت عمده را می‌توان با مراجعه به کارخانجات سبد پلاستیکی و یا نمایندگی هایی که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند انجام داد و در این سایت سفارش عمده سبد میوه سایز بزرگ پذیرفته می‌شود و با مقایسه قیمت ها می توان به قیمت جزئی و قیمت عمده در بازار دست یافت.

فروشندگان انواع سبد میوه پلاستیکی با دوام می توانند به صورت مستقیم محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایید این مجموعه برای مشتریان ثابت و دائمی خود تخفیف ویژه و منحصر به فردی را در نظر گرفته که اگر شما در طول سال محصولات خود را به صورت عمده و تعداد بالا از این مجموعه تهیه کنید می توانید از فروش فوق العاده ما بهره مند شوید و بهترین سبد میوه را در قیمتی مناسب نسبت به بازار تهییه نمایید.

شما می توانید برای دیدن نوع جدیدی از سبد میوه پلاستیکی به راحتی با استفاده از گوشی تلفن همراه از کاتالوگ با دیدن نمایید همچنین پس از ثبت درخواست خرید می توانید این محصول را در محلی که خودتان مشخص نموده ای دریافت کنید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.