بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه مستقیم سبد میوه مقاوم

سبد میوه مقاوم نقش اساسی و زیادی در حمل و نقل محصولات مختلف داشته که متأسفانه این مسئله در میان برخی از کشاورزان و تولیدکنندگان نادیده گرفته شده و با کم اهمیت نشان دادن این موضوع محصولات خود را سبد‌های متنوع ریخته و منجر به خرابی میوه‌ها و یا شکستن و هدر رفتن بخش زیادی از محصولات شده که مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای بار کردن میوه‌ها و یا متحمل خسارات میوه‌های از دست رفته می‌شوند که در ادامه این مطلب در مورد ویژگی‌ها و نحوه خرید سبد میوه مرغوب و باکیفیت صحبت خواهیم کرد و شما را با انواع سبد‌های میوه آشنا می‌کنیم.

عرضه مستقیم سبد میوه مقاوم

5 ویژگی مهم سبد میوه دسته دار

5 ویژگی مهم سبد میوه دسته دار سبد میوه دسته دار، در حال حاضر بهترین وسیله برای حمل و نقل آسان و جا به جایی محصولات مختلف خصوصاً برای میوه‌ها و صیفیجات درجه یک و مرغوب شناخته می‌شود. این محصول دارای ویژگی‌ها و مشخصات فراوانی می‌باشد که لازم دانستیم تا با ذکر پنج مورد از مهم‌ترین مشخصه‌های آن، به شما کمک کنیم تا در صورتی که با این وسیله کاربردی سر و کار دارید و درصدد تهیه آن می‌باشید؛ شناخت بهتری پیدا کنید و بتوانید با کیفیت‌ترین آن را پیدا کرده و خریداری کنید.

1. اولین مسئله که در سبد میوه دسته دار، بسیار ضروری و مهم است، جنس و کیفیت سبد می‌باشد. این محصول شامل جنس‌های مختلف پلاستیکی، حصیری، فلزی و غیره می‌باشد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و نمی‌توان نظری قطعی و ثابت در مورد بهترین جنس سبد ارائه داد. پلاستیک‌ها درجه بندی مختلفی داشته و باید قبل از خرید، آن را لمس کرده و بلند کنید تا میزان کیفیت آن را بسنجید. سبد میوه حصیری نیز دارای بافت‌های مختلفی می‌باشد که میزان مرغوبیت آن به متریال استفاده شده و شدت فشردگی آن بستگی دارد.

2. از ویژگی‌های دیگر سبد دسته دار، می‌توان به بلند کردن و جا به جایی راحت‌تر آن اشاره کرد که وجه تمایز آن با دیگر انواع سبد می‌باشد. در زمان بار کردن میوه‌جات و صیفیجات، نیاز به یک اهرم قوی برای بلند کردن سبد داریم تا آسیبی به میوه نرسد و از طرفی کمر و دستان ما دچار آسیب و صدمه کم‌تری شود و بتوان با زور کم‌تر و فشار پایین‌تر سبد‌ها را درون ماشین قرار داده و یا آن را تکان داد.

3. مقاومت بالا و مستحکم بودن سبد‌ها، از دیگر ویژگی‌های سبد میوه دسته دار می‌باشد که بسیار حائز اهمیت است و باید در هنگام خرید زیر نظر داشته باشید. هر سبد با توجه به عواملی وزن مشخصی را می‌تواند تقبل کند که باید به میزان بارتان نگاه کنید و با توجه به حجم تقریبی محصول باغتان، اقدام به سفارش تعداد مشخص با وزن حداکثری آن کنید. از طرفی سبک خود سبد نیز شرط مهمی است که در جا به جایی نقش بزرگی را ایفا می‌کند. اکثر سبد‌های پلاستیکی، اندکی آلومینیم در بافت خود دارند که باعث بالا رفتن مقاومت و سبک‌تر شدن سبد می‌شود.

4. از دیگر مشخصات سبد میوه دسته دار، می‌توان به عایق بودن آن در برابر گرما و حرارت اشاره کرد. اکثر میوه‌ها، صیفیجات و سبزی‌ها در محیط خنک نگهداری می‌شوند و در اثر برخورد حرارت و یا قرارگیری در دمای بالا، دچار خرابی و پلاسیدگی می‌شوند. این سبد‌ها با خنک نگه داشتن درونی و عدم انتقال گرما، وسیله‌ای مفید و کاربردی برای این منظور می‌باشد و در جا به جایی و مسیر‌های طولانی، عملکرد خوبی را از خود نشان داده است.

5. بهداشت نیز در این حرفه خیلی مهم و ضرروری می‌باشد و از خصوصیات و ویژگی‌های این سبد‌های دسته دار، می‌توان به استریزه بودن آن اشاره کرد. برای نگهداری محصولات، باید از جعبه و سبد‌هایی استفاده شود که حشرات و جانوران از آن بیزارند و یا کم‌تر با آن سر و کار خواهند داشت و از طرفی محیطی خشک و خنک ایجاد کرده تا میکروب‌ها و باکتری‌ها به آن نفوذ نکرده و تکثیر نشوند. این سبد‌ها با داشتن خاصیت آب گریزی گزینه بسیار مناسبی برای این فعالیت بوده و خیالمان را از بابت قارچ‌ها، کپک زدگی‌ها و دیگر معضلات تا حدودی راحت می‌کند.

نکات مهم در انتخاب سبد میوه رنگی

سبد میوه رنگی نیز یکی از انواع متنوع سبد محسوب می‌شود که از رنگ‌های مختلفی تشکیل شده است و به صورت صنعتی و توسط کارخانه به صورت یکنواخت و اصولی، رنگ شده و به فروش می‌رسد. این محصول شامل نکاتی مهم و خاص می‌باشد که قبل از خرید باید به آن دقت کافی داشته باشید و تمامی جنبه‌های آن را مورد بررسی قرار دهید تا آسیب و صدمه‌ای به محصولاتتان وارد نشود و بتوانید جنس مورد نظرتان را سالم و سلامت به دست مصرف کننده برسانید.

مهم‌ترین نکته این سبد‌ها، ثبوت رنگی آن می‌باشد که کوچکترین اشتباه و خطا در انتخاب سبد، می‌تواند تمامی جنس‌هایتان را خراب کند و کاملاً غیر قابل استفاده شود؛ زیرا این رنگ‌ها از مواد شیمیایی و مضر تشکیل شده‌اند که در صورت پس دادن به میوه‌ها، سبب فاسد شدن و ورود مواد زیان آور به محصول شده و در صورت مصرف آن، ممکن است دچار مسمویت و مشکلات مختلف شوید.

به طور کلی سبد‌های پلاستیکی جنسی سفید و شفاف دارند که برای اطمینان بهتر از کیفیت آن می‌توانید این رنگ را انتخاب کنید و ریسک رنگ‌های مختلف را نپذیرید. همچنین سبد‌ها باید قابل شست و شو باشند و از رنگ‌هایی استفاده شود که حلال آب نمی‌باشند؛ زیرا احتمال بارش برف و باران بسیار زیاد است و در صورتیکه رنگ سبد‌ها، حلال آب باشد، به سادگی با آب ترکیب شده و از بین می‌رود.

از سمتی دیگر بهتر است از سبد‌هایی استفاده کنید که محصولاتان نمای بهتری در آن داشته باشد و مشتریان را دچار خطای رنگی نکند. هر چقدر از رنگ‌های خنثی‌تر مانند سبد‌های سفید، خاکستری، سبز و مشکی استفاده کنید، سایه کم‌تری بر روی محصول انداخته و رنگ واقعی میوه‌جات در آن به خوبی نمایان خواهد بود. رنگ‌هایی مانند قرمز و نارنجی، دارای انعکاس رنگی اندکی هستند که برای میوه‌جات و اقلام قرمز رنگ مانند گوجه، فلفل دلمه‌ای، گیلاس و از این دست بسیار مناسب است و می‌تواند رنگ و لعاب آن‌ها را بیشتر کند. در عوض سبد زرد برای محصولات نام برده، به هیچ عنوان مناسب نمی‌باشد و می‌تواند آنان را کمرنگ‌تر و کال نشان دهد و بهتر است برای اقلامی مانند زردآلو و سیب زمینی به کار برده شود.

آشنایی با سبد میوه باغی

آشنایی با سبد میوه باغی سبد میوه باغی شرایطی تقریباً مشابه داشته که با اندکی تغییرات و تمایزات ارائه می‌شود و جنس و کیفیت بالاتری نسبت به دیگر سبد‌ها در بر دارد که به صورت کلی آن را معرفی خواهیم کرد و شما را با ویژگی‌های آن آشنا‌تر می‌کنیم.

ارتفاع لبه‌های این سبد بالاتر می‌باشد و به دلیل قرارگیری روهم آن در ماشین حمل بار، یک لبه اضافه‌تر در هر گوشه دارد که میوه‌ها دچار لهیدگی و صدمه نشوند و در طول مسیر میوه‌‌ها در آن ثابت بمانند و دچار ریزش و ریختگی نشوند. همچنین تحمل وزن این سبد‌ها بسیار بالا می‌باشد و اکثراً از پلاستیک‌های فشرده و مقاوم برای ساخت آن استفاده می‌کنند و به طور میانگین بیست کیلو میوه را به خوبی تحمل می‌کند. البته میزان مقاومت هر سبد متفاوت است و باید از تولیدکننده آن، مقدار تحمل وزنی آن را پرس و جو کنید.

سبد‌ها ازز بافتی چارخانه و تو در تو به صورت عمودی و افقی تشکیل شده‌اند که علاوه بر بالا بردن میزان فشردگی و استقامت محصول، سورا‌خ‌های ریزی نیز ایجاد کرده تا هوا در آن به گردش در آید و منجر به فاسد شدن و ترشیدگی میوه‌ها نشود و گرما در آن نفوذ نکند. هرچند که بیشتر سبد‌ها، عایق حرارت می‌باشند؛ امّا در صورت عدم هوا و فشردگی بیش از حد میوه‌ها بر روی یکیدیگر، می‌تواند تولید گرما کرده و باعث خرابی آن‌ها شود.

مشخصات قابل توجه سبد میوه حصیری

سبد میوه حصیری نیز، بسیار متداول شده است و عوامل زیادی بر میزان مرغوبیت و کیفیت آن تأثیر دارند و باید از جهات مختلف از جمله نوع مواد مصرفی، میزان سفت بودن آن در حین ساخت، تحمل وزنی و غیره توجه کرد و سپس اقدام به سفارش دهی و خرید آن کرد که به چند مورد از مشخصات قابل تأمل آن اشاره خواهیم کرد.

هر سازنده با توجه به محل زندگی و متریال موجود در آن نقطه، اقدام به تولید این سبد‌ها می‌کند. سبد حصیری‌های جنوبی از سبد‌های شمالی کاملاً متمایز هستند و تنها در ظاهر با یکدیگر شباهت‌هایی دارند. نی خیزران، مروار، کرتک، برگ درخت خرما، ساقه گندم، بید، برنج و غیره همگی از موادی هستند که هرکدام در منطقه‌ای یافت شده و نتیجه‌ای متفاوت نیز در بر خواهد داشت.

از مشخصات همگانی این سبد‌ها می‌توان به خاصیت جذب کنندگی بالای آب و گرفتن رطوبت محصولات اشاره کرد که برای برخی از میوه‌ها بسیار مناسب است و از کپک زدگی و تکثیر قارچ و میکروب جلوگیری می‌کند. این مواد رطوبت را به خود گرفته و در زمان‌های قدیم برای خنک نگهداشتن مواد، استفاده می‌کردند که ای قابلیت برای میوه‌ها و صیفیجاتی که نیاز به محیط سرد و تاریک دارند، بسیار کاربردی می‌باشد.

همچنین حشرات، به هیچ عنوان علاقه‌ای به این حصیر‌ها نداشته و از آن دوری می‌کنند. به همین دلیل یک مکان مناسب و امن برای نگهداری مواد غذایی بوده و احتمال ورود جانوارنی مانند زنبور، کرم، پشه و غیره بسیار پایین است و در صورتی که در آن قرار بگیرد به هیچ عنوان تکثیر نشده و مدت زمان زیادی را دوام نمی آورند که مزیتی فوق العاده عالی برای محصولات خوراکی و غذایی به حساب می‌آید.

آنچه باید از سبد میوه پلاستیکی بدانید

آنچه باید از سبد میوه پلاستیکی بدانید سبد میوه پلاستیکی که بسیار متداول بوده و در میان مصرف کنندگان بسیار مرسوم و پرفروش می‌باشد و به دلیل مزایای بسیار زیاد و معایب کمی که دارد، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت می‌باشد و باید آن را بدانید، قابل بازیافت بودن برخی از مواد پلاستیکی می‌باشد. پلاستیک‌های درجه یک و مرغوب دارای یک آرم بازیافت در انتهای سبد می‌باشند که نشان از تجدید پذیری آن دارد و می‌تواند در صنعت پشم، بطری سازی و الیاف کاربرد داشته باشند که نشان آن یک مثل فلش دار به همراه نوشته pete است.

طول عمر مواد پلاستیکی نیز بسیار بالا است و در صورتی که از متریال مرغوب استفاده شود و فشردگی بالایی داشته باشد، تا سال‌ها برایتان باقی می‌ماند و هیچ گونه شکستگی و خرابی به بار نخواهد آورد. رنگ پذیری این مواد نیز بسیار بالا است و می‌توان سبد‌های رنگی متنوع و زیبایی از آن تولید کرد.

هر چقدر میزان شفافیت و یکدستی سبد پلاستیکی بیشتر باشد، نشان از متریال مرغوب‌تر و درجه یک‌تر دارد. سبد‌های بی کیفیت و نامرغوب، عموماً رنگی کدر داشته و طول عمر پایین‌تری دارند و از مواد پلاستیکی درجه دو و سه استفاده شده است و می‌تواند سلامت بدن را به خطر بیاندازد؛ زیرا این مواد اصولاً پلاستیک خالص نمی‌باشند و از تجزیه مواد مختلف پلاستیکی در صنایع مختلف از جمله، ماشین سازی، ساختمان سازی و غیره به دست آمده‌اند و در هنگام تجریه، مواد شیمیایی دیگر نیز با آن مخلوط شده است.

پارامترهای موثر بر قیمت سبد میوه

قیمت سبد میوه به عوامل و پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد که هر خریدار با توجه به نوع فعالیت و کاربرد خود، حق انتخاب داشته و می‌تواند سبد میوه مناسب خود را سفارش داده و خریداری کند. هر میزان که سبد میوه از جنس بهتری تشکیل شده باشد و بتواند در برابر عوامل محیطی مختلف، مقاومت بیشتری را از خود نشان دهد، به طبع قیمت بالاتری داشته و برای حمل و نقل محصولات درجه یک و ممتاز استفاده می‌شود.

از طرفی عواملی مانند نحوه فروش سبد‌ها نیز در قیمت نهایی تأثیر گذار خواهد بود. به این صورت که هرچقدر واسطه‌ها میان سازنده و مصرف کننده کم‌تر باشد و بتوان به صورت مستقیم محصول را از خود تولید کننده خریداری کرد، هزینه پرداختی کم‌تر خواهد شد و برای تولیدکننده و مصرف کننده سودمند‌تر و به صرفه‌تر خواهد بود. همچنین مسافت میان تولید کننده و خریدار نیز حائز اهمیت است و برای پرداخت کم‌تر هزینه حمل و نقل، بهتر است از تولیدی‌های نزدیک‌تر خریداری شود و یا از شرکت‌هایی که دارای امتیازات ویژه برای مسافت‌های دور می‌باشند، استفاده کنید.

بازرگانی فروش سبد میوه مقاوم

بازرگانی فروش سبد میوه مقاوم خوشبختانه فروش سبد میوه پلاستیکی، رو به رشد بوده و با افزایش باغ داران و بالا رفتن میزان شناختشان از جنس پلاستیک، بیشتر شاهد توجه آنان به جنس سبد خواهیم بود. تولید محصولات پلاستیکی مانند سبد میوه، گلدان‌های متنوع و مختلف، از جمله خدماتی‌ است که این بازرگانی انجام می‌دهد و موفق شده است با ارائه اجناس مرغوب و درجه یک، اعتماد مصرف کنندگان خود را در سال‌ها فعالیت، به خود جلب کند و هم اکنون نیز آماده عقد قرار داد با مشتریان این محصولات از سراسر کشور با قیمتی ویژه و استثنایی می‌باشد.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.