بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات کلی سبد میوه درجه یک

سبد میوه رنگی ازجمله محصولات پر کاربرد درایران است که برای بسته بندی میوه و کالاهای دیگر استفاده میشود. سبد میوه درجه یک،سبد میوه یخچالی،سبد میوه حصیری،سبد میوه پلاستیکی،وسبد میوه باغی، از انواع سبد های میوه هستند. قیمت سبد میوه رنگی بستگی به نوع اندازهتسویه و کیفیت ان دارد.این نوع سبدها در اندازه های متفاوت تولید و به بازارعنوان عرضه میشود.توزیع سبد میوه در تمامی نقاط کشور صورت میگیرد

صادرات کلی سبد میوه درجه یک

3 نکته در مورد سبد میوه پلاستیکی

3 نکته در مورد سبد میوه پلاستیکی سبدهای میوه طوری تولید میشوند که وزن کمی داشته باشند ودرهنگام حمل میوه و سبزیجات سنگین نباشند.چون میوه سنگین است وزن کم سبد میوه باعث اسان بودن حملو نقل ان میشود. از سبد میوه به عنوان حملونقل میوه استفاده میشود و میوهانسان سنگین است باید سبد هایمیوه میوه مقاوم باشند.

دراین صورت بدون شکستن سبد یا اسیب به میوه ها میتوان ان هارا جابه جا کرد.قاومت در برابر تغییرات هوایی ، رطوبت و مواد شیمیایی ایمنی بالا باتوجه به تغییرات هوا سبد میوه هارا طوری تولید میکنند ک در برابر آفتاب یانور خورشید مقاوم باشند و در زمستان نیز کیفیت اولیه خود رااضافه حفظ کنند. سبد میوه ها دارای رنگ بندی متنوع هستند.در همه عرصه ها مصرف کنندگان دنبال کالایی با کیفیت بالا و صرفه اقتصادی هستند.

ازاین نظر سبدهای میوه هم صرفه اقتصادی دارن و کیفیت بالایی دارند و مقاوم 1- سبک می باشند ( 2/1 وزن آلومینیم) لذا در حمل و نقل کاربرد دارند.این ویژگی سبک بودن از نکات بسیار مهم در حمل و نقل است. ولی سبک بودن به تنهایی کافی نیس سبد میوه نیز به همراه سبک بودن محکم است. 2- عایق حرارتی و الکتریکی خیلی خوبی هستند. 3- در برابر حلال های شیمییایی مقاومند. سبدمیوه ها دارای ویژگی هستند ک دربرار مواد شیمیایی یا نور خورشید پوسیده یا ذوب نمیشوند.

4- برخی از آنها شفاف هستند (آکریلیک ها) لذا جانشین مناسبی برای شیشه است. سبد های میوه طوری طراحی و تولید شده اند که به راحتی میتوانیم اجسام داخل ان را ببینیم. 5- بهداشتی می باشند (قارچ ها و کپک ها نمی توانند به آن اثر کنند) استفاده وسیع در تجهیزات پزشکی. درهنگام تولید سبدمیوه کارشناسان سعی میکنند که از بهترین مواد باکیفیت بالا استفاده کنند. و این برای بهداشتی بودن و تمیز بودن ان ها است. زیرا که برای حمل مواد غذایی از جمله میوه ها استفاده میشوند.

6- قابلیت تکثیر فراوان دارد و می توان خود رنگ باشند.7- مقاومت برابر شرایط جوی. این نوع سبد ها به دلیل تولید خوب و کیفیت بالا درد برابر شرایط جوی مانند گرما، سرما و…. بسیار مقاوم هستند. 8- ارزانی. و قیمت پایین ان با توجه به قیمت مناسب این نوع سبد ها میتوان به اسانی ان ها را خریداری کرد.9- قابلیت شکل پذیری فوق العاده.و انعطاف پذیری. و همچنین محکم بودن و استحکام بالا و دوام فروان.

مشخصات قابل توجه سبد میوه یخچالی

در هنگام خرید سبد میوه یخچالی به برخی از نکات باید توجه کرد.نکاتی مانند:اندازه و وزن سبداولین نکته برای خرید سبد میوه توجه به اندازه و وزن محصول می باشد. از نظر اندازه یادتان باشد که سبد شما باید به حدی بزرگ باشد که بتوانید تمام میوه های مورد نظرتان برای پذیرایی در جلوی مهمان یا مهمانانتان را در آن قرار دهید. ضمن اینکه یادتان باشد بهتر است در هنگام خرید سبد میوه حتما به مصرف روزانه میوه ای خود و یا مهمانانی که به خانه تان می آیند نیز توجه لازم را داشته باشید.

در خصوص وزن نیز همواره خرید سبدهایی سبک را پیشنهاد می کنیم؛ زیرا با قرار دادن میوه در داخل سبد، آن ها به خودی خود سنگین می شوند. جنس سبدنکته دوم در انتخاب سبد میوه توجه به جنس بدنه آن می باشد.در این خصوص شما با محصولاتی مواجه خواهید شد که از جنس پلاستیک، فلز و یا چوب ساخته و پرداخته شده اند. یادتان باشد که در کنار تعیین جنس مورد استفاده در سبد خود حتما به قابلیت شستشوی آسان آن و حتی امکان قرارگیری سبد در داخل مایکروویو نیز توجه کافی را داشته باشید.

انتخاب رنگ و طرح سبداینکه سبد میوه شما از چه رنگ و طرحی برخوردار باشد، نکته ای است که انتخاب آن بسته به سلیقه و نظر خودتان دارد. با این حال اما اگر نظر ما را می خواهید بهتر است که رنگ و طرح آن با دیگر ظروف سرو و پذیرایی منزل شما و خصوصا پیش دستی های همیشه موجود بر روی میز پذیرایی تان در هماهنگی کامل قرار داشته باشد. دسته و کفی فاکتور مهم بعدی در انتخاب سبد میوه توجه به وجود دسته برای سهولت در حمل و جا به جایی آسان تر محصول می باشد.

البته در کنار این موضوع توجه به وجود کفی برای قرار گیری راحت تر میوه ها بر روی آن نیز می تواند حائز اهمیت باشد. به هر حال این را باید مجددا متذکر شویم که هم وجود دسته و هم وجود کفی فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شخصی خود شما خریداران عزیز دارد. درب دار یا بدون درباینکه سبد میوه تان دارای درب باشد یا نباشد نیز از آن دسته مواردی است که انتخابش تنها بر عهده خودتان است.

درب دار بودن ظرف با وجود منافذی در کناره های آن سبب می شود تا از نشستن گرد و غبار موجود در محیط و یا حشرات بر روی میوه ها جلوگیری بعمل آورید. همچنین این قابلیت از زود پلاسیده شدن و خراب شدن میوه هایتان نیز جلوگیری می کند.قیمت سبد میوه قیمت سبد میوه با توجه به جنس و کیفیت آن و همچنین اندازه کلی سبد مشخص می شود.

اطلاعاتی درباره سبد میوه باغی

اطلاعاتی درباره سبد میوه باغی برخی از سبد میوه های خانگی ک تولید میشوند و کاربرد زیادی نیز دارد سبد حصیری است.حصیر بافی به ساخت انواع صنایع دستی مثل سبد، زنبیل و حتی مبلمان با استفاده از زیر و رو کردن، بافتن و پیچاندن ساقه‌ درختان و گیاهان گفته می‌شود. این صنایع دستی در طرح‌ها، ابعاد، رنگ‌ها و برای کاربردهای مختلفی تولید می‌شوند.از ویژگی‌های مهم حصیربافی، ابزار کار و روش بافت ساده آن و همچنین در دسترس بودن مواد اولیه آن است. به علت انعطاف بالای مواد اولیه حصیر بافی، هنرمندان با آن‌ها ظروف حصیری مختلف کاربردی و تزیینی زیادی می‌سازند که هم زیبا هستند و هم قابل استفاده. جا ادویه ای ،ظرف حبوبات ،گلدان ،ظرف دربدار ،سبد از جمله محصولات حصیری هستند.

طرز بافت سبد حصیری: پایه و کف سبد سبد بافی همیشه از پایه و کف سبد شروع می‌شود.روش‌های مختلفی برای شروع پایه وجود دارد.پایه می‌تواند به شکل بیضی، گرد یا مربع باشد. اما در کل همه به صورت متقاطع شروع می‌شوند. بافت دیواره سبد ۳ روش حصیر بافی برای دیواره سبد وجود دارد

:۱.مارپیج ساده‌ترین شکل بافت در ساخت یک سبد، مارپیچی است که نی‌ها از زیر و روی هم و از بین نی‌های عمودی عبور می‌کنند. شما می‌توانید برای سرعت بیشتر کار، با تعداد نی‌‌های فرد، دور اسکلت سبد را ببافید. نه اینکه فقط یک نوار را دور سبد بگردانید. ۲.جفت شدن در این روش بافت، دو نی بافنده با هم استفاده می‌‌شوند و دور هم میپیچند.۳.دیواره سازی دیواره سازی یک روش حصیربافی خیلی قوی است که برای کنترل شکل سبد و افزایش استحکام آن استفاده می‌شود. خصوصاً در ابتدای بافتن دیواره‌ها و همچنین وقتی به لبه و انتهای سبد نزدیک می‌شوید.

برای این نوع بافته شدن از سه ردیف نی استفاده می‌شود. بافت انتها و لبه سبد لبه سبد مهمترین قسمت است که باید مورد توجه قرار بگیرد.در حصیر بافی می‌توان گفت که؛ بافتن لبه سبد روشی است برای پیچاندن و در هم گره زدن نی‌ها و همچنین بریدن آن‌ها به صورتی که ایمن باشند و از باز هم نشوند. اما اگر ساده بخواهیم بگوییم؛ در بافتن لبه سبد باید ته نی‌های عمودی که اسکلت سبد هستند، به زیر خم شوند و نی‌های افقی هم رو به داخل خم شده و به لایه‌های پایین فرو روند. یک نکته بسیار مهم: همیشه از نی‌های بلند استفاده کنید به خاطر اینکه بریدن نی بسیار آسان‌تر از اضافه کردن نی و حفظ استحکام آن در سبد بافی است.

5 ویژگی مهم سبد میوه رنگی

سبدمیوه پلاستیکی یکی از مهم ترین ابزار حمل برای میوه است.امروز در دنیا بسیاری از کشاورزان و باغ داران، محصولات تولیدی خود را در سبدهای پلاستیکی مخصوص حمل میوه قرار داده و به بازار می فرستند. سبدهای پلاستیکی میوه در سال 1967 توسط یک کشاورز 32 ساله آلمانی به نام رابرویل طراحی شد. در آن زمان استفاده از سبدهای چوبی آنچنان به صرفه نبود و این موضوع کشاورز جوان را بر آن داشت که از طریق قالبگیری پلاستیک درجه 2 اقدام به ساخت سبد میوه از جنس پلاستیک و با قابلیت هایی بهتر از سبدهای چوبی نماید.

این کار کم کم در تمام دنیا رواج پیدا کرد و امروزه شاهد استفاده از سبد میوه پلاستیکی بجای صندوق های چوبی هستیم که این کار علاوه بر کمک به حفظ جنگل ها، به دلیل امکان تولید این سبدها با مواد دست دوم و حتی دست چندم و نیز قابلیت بازیافت این سبد ها، از رها شدن بسیاری از مواد پلاستیکی در طبیعت جلوگیری نموده است. همچنین به دلیل امکان تولید سبد میوه در سایز اختصاصی هر محصول، علاوه بر بهبود صنعت بسته بندی و حمل و نقل میوه و محصولات کشاورزی، میزان دور ریز و خرابی این محصولات به طرز چشمگیری کاهش یافته است. نا گفته نماند که تولید این سبدها با مواد نو هم صورت میگیرد که از بُعد اقتصادی باز هم به صرفه می باشد. استفاده از سبد پلاستیکی به محصولات کشاورزی محدود نمی گردد.

بلکه این سبدها در صنایع دامی، شیلات و دیگر صنایع غذایی هم کاربرد بسیار دارند و از مواد پلاستیکی با کیفیت های متفاوت ولی همگی با یک روش یعنی استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک تولید می گردند. یکی از فاکتورهای مهم در تولید سبد میوه، طراحی ظاهری این محصولات می باشد که در آن پارامترهایی چون وزن مخصوص، استحکام کششی، استحکام ضربه، خواص گرمایی و … مد نظر قرار می گیرد. هنگامی که صحبت از تولید سبد میوه به میان می آید، انتخاب دستگاه تزریق مناسب به عنوان بزرگترین چالش مطرح می گردد.

مدت زمان سیکل تولید، قدرت تولید، ثبات در دراز مدت، جنس سیلندر و مارپیچ دستگاه به دلیل استفاده از مواد ضایعاتی، قدرت تایبار ها به دلیل نیاز به فشار بالا در تولید سبد میوه و مواردی از این دست در صرفه اقتصادی تولید این محصولات پرطرفدار و نیز پایین نگه داشتن قیمت تمام شده ی آن تاثیر به سزایی دارد. سیلندر و مارپیچ قسمتی از دستگاه است که در استفاده از مواد دست دوم بیشترین آسیب را می بینند. معمولا برای تولید سبد میوه بهتر است از سیلندر و مارپیچ هردو بایمتال(ضد سایش) یا لااقل از مارپیچ بایمتال و سیلندر معمولی استفاده نمود که در ابتدا نیاز به هزینه بالایی دارد ولی در طولانی مدت به صرفه خواهد بود.

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه سبد میوه دو طبقه یکی از انواع سبد ها است.این نوع سبد ها در مراسم های ایرانی استفاده میشود.یکی از کاربردهای مهم سبد دو طبقه و ظرف میوه دیزاین شده برای شب چله و عیدی عروس و مراسم خواستگاری است و برای همه خانم های جوان مهم است که برای اینگونه مراسم ها ظرف شیرینی و میوه را به زیبایی دیزاین کنند.شما می توانید برای پذیرایی از مهمان ها میوه ها را در سبدهای حصیری قرار دهید توجه داشته باشید که چیدن میوه ها در این سبدها با اشکال مختلف به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید با انواع ایده های خلاقانه میوه های فصلی را که برای پذیرایی از مهمان ها در مراسم خواستگاری آماده کرده اید به زیباترین شکل ممکن درون سبد حصیری بچینید. همچنین می توانید برای زیبایی بیشتر سبد میوه روی دسته سبد را به کمک ربان های رنگی و زیبا دیزاین کنید.

شاخصه‌های بارز سبد میوه حصیری

عرضه کننده سبد میوه پلاستیکی این محصول را در اختیار همه قرار داده است شهرهای مختلفی امروزه به تولید این سبد به صورت عمده می پردازند اما یکی از شهر های که نوع مرغوب و باکیفیت این محصول را تولید میکند شهر اصفهان می‌باشد که امروزه توانسته است این سبد ها را در رنگ بندی های مختلفی تولید کند که ما در این قسمت به شرح و بررسی چند رنگ پرکاربرد این محصول میپردازیم: ۱_امروزه معمولا سبد های میوه را با سرویس پلاستیک ست میکنند و امروزه پرکاربرد ترین رنگی که برای سرویس پلاستیک استفاده میشود و بسیار پرکاربرد می‌باشد رنگ صورتی می‌باشد که سبد های میوه صورتی هم جذابیت خاص خود را دارند که جزو پرفروش ترین رنگ این محصول می‌باشد و در سایز های کوچک و بزرگی در بازار وجود دارد که خریداران مطابق با نیاز خود هرسایزی را که بخواهند خریداری میکنند. ۲_رنگ دیگر این محصول که بسیار جذاب و خیره کننده می‌باشد رنگ قرمز است که سبد میوه در این رنگ بسیار زیبا می‌باشد و این رنگ طرفداران خاص خود را دارد. ۳_از رنگ های پرکاربرد سبد میوه پلاستیکی اصفهان می توانیم به رنگ سفید نیز اشاره ای داشته باشیم که این رنگ همیشه مطابق با مد روز می‌باشد و به راحتی با وسایل دیگر ست میشود و همچنین از قیمت ویژه ای نیز برخودار می‌باشد.

خرید مستقیم سبد میوه درجه یک

خرید مستقیم سبد میوه درجه یک سبد میو ه رنگی پلاستیکی بر ا ی ا ینکه کا ر کشا و ر ز ا ن بر ا ی حمل و نقل محصو لا ت خو د ا سا ن تر شو د نیا ز با سبد ها ی ا ست که محصو لا ت خو د د ر د ا خل سبد بچینیم و با ا ن سبد ها میتو انیم محصو ل خو د ر ا ز یبا تر کنیم و.پخش سبد میوه پلاستیکی رنگی چو ن هو ا در بین ا ین هست با عث میشو د هیچ گو نه خ ا بی با کپک ا یجا د نمی شو د سبد ها ی پلا ستیکی ا نو ا ع مختلف می د هند و د ر همه جا می تو انیم ا ن ها ر ا ا ستفا د ه کنیم

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.