بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید انواع سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی

برای محافظت از میوه های چیده شده از زمین های کشاورزی اولین قدم استفاده از سبد هایی است که بشود از آنها به نحو مطلوبی استفاده کرد تا میوه ها دچار اسیب نشوند. خرید سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی این امکان را برای کشاورزان محترم فراهم می کند تا بتوانند از محصولات چیده شده خود به شکل بسیار مناسبی استفاده کنند و این باعث می شود که اسیبی به آنها وارد نشود. سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی جز مناسب ترین سبدهاست.

خرید انواع سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی

5 ویژگی مهم سبد میوه پلاستیکی مقاوم

5 ویژگی مهم سبد میوه پلاستیکی مقاوم از مهم ترین لوازمی که هم در هنگام چیدن محصولات ومیوه ها وهم در موقع حمل تا مقصد برای فروش که کاربرد زیای دارد و بسیار پر اهمیت است سبد میوه پلاستیکی مقاوم است. این سبد ها در وهله اول باید دارای کیفیت بسیار عالی باشند و مواد استفاده شده در آنها باید دارای کیفیت بسیار خوبی باشد تا افراد هنگام استفاده از آنها با شکسته شدن آنها مواجه نشوند. چر که این امر باعث ایجاد هزینه مضاعف برای آنها می شود که اصلا اتفاق مطلوبی نمی باشد.

نکته بعد که باید در مورد سبد های پلاستیکی مورد توجه قرار بگیرند این است که لازم است در وزن ها و سایز های گوناگون به بازار عرضه شوند تا افراد بتوانند از آنها به شکل مطلوب تری متناسب با فعالیتی که دارند انجام می دهند استفاده کنند و از آنها بهره ببرند. باید توجه داشته باشید که تنوع اندازه در این سبد ها می تواند به فروشنده های عمده فروش کمک بسیار بیش تری را کند.

در وهله بعد نوع طراحی این سبد ها می تواند اهمیت داشته باشد که در صورت طراحی بد چیده شدن آنها بر روی هم در هنگام بار زدن آنها بر روی ماشین هایی حمل می توانند با مشکلی جدی مواجه شود پس نوع طراحی و دقتی که در آنها صورت می گیرد بسیار پر اهمیت و قابل توجه می باشد.

استفاده از مواد درجه یک اولیه که برای محیط زیست کم ترین اسیب را در بر داشته باشد را هم باید جز نکته های پایانی در مورد خرید این سبد ها دانست چرا که در صورتی که مواد اولیه نا مرغوب در ساخت این محصولات استفاده شود هم سبد ها کیفیت خوبی نخواهند داشت و به سرعت از بین می روند و شکسته می شوند و هم می تواند یان امر برای محیط زیست بسیار خطرناک و مشکل افرین شود.

تنوع رنگ را هم باید در نظر گیرید این تنوع رنگ یقینا برای زیبایی نیست بلکه در هنگام سورت کردن محصولات میتوانید از این سبد ها با رنگ های متفاوت برای تشخیص میوه ها و محصولات سرت شده استفاده قابل قبولی را برد.

اطلاعاتی در مورد سبد میوه پلاستیکی باغی

سبد میوه پلاستیکی باغی جز پرکاربرد ترین و مهم ترین ابزار در باغ ها و بین باغداران محترم می باشد چرا که در صورت نبود آنها عملا هیچ باری به مقصد نمی رسد و نمیتوان محصولات را جا به جا کرد. فقط یک روز معطلی در بدست اوردن این سبد ها می تواند باعث هزینه های جبران ناپذیری برای باغداران محترم بشود. داشتن روزنه های هوای بسیار در روی بدنه و همچنین در کف سبد ها باعث این نکته می شود تا میوه ها از خراب شدن فاصله بگیرند و اسیبی به آنها وارد نشود.

همچنین وجود داشته چهار زائده در چهار طرف سبد ها این امکان را به فروشنده ها و همچنین خریداران می دهد تا به راحتی بتوانند سبد های پر شده از میوه را بر روی هم قرار دهند و با اینکه آنها بر روی هم قرار گرفته اند دچار اسیب نشوند و همچنین جریان هوا در آنها جریان داشته باشد. نکته مهم در مورد سبد های میوه پلاستیکی این است که باید در سایز ها و اندازه ای بسیار متفاوتی باشند و به بازار عرضه شوند تا کشاورزان و باغداران بسته به نوع محصولی که استفاده می کنند و زیر کشت دارند بتوانند سبد میوه را انتخاب کنند تا در این سیر هم دچار مشکل نشوند.

چرا که بعضی از سبد ها برای میوه هایی درشت تر و بعضی دیگر برای میوه های کوچکتر و ریز تر کاربرد دارد. به عنوان مثال سبد میوه البالو با سبد میوه سیب و هر دوی این ها با سبد میوه طالبی متفاوت است.

و باید جنس های آنها هم متناسب با وزن میوه ها متفاوت باشد تا به سادگی بشود از آنها برای مصارف خود استفاده کنیم. وجود رنگ های متفاوت در سبدهای میوه به کشاورزان و باغدران و از طرفی به خریداران کمک می کند که بتوانند درجه بندی میوه ها را از هم ساده تر تشخیص دهند و در این راه هم دچار مشکل نشوند.

نکات مهم در انتخاب سبد میوه پلاستیکی یخچالی

نکات مهم در انتخاب سبد میوه پلاستیکی یخچالی

سبد های میوه در انواع مختلفی هستند و عرضه آنها به بازار تنوع زیادی دارند. مثل سبد میوه باغی یا سبد میوه یخچالی و … با توجه به این نکته می خواهیم در این مطلب شما را با سبد میوه پلاستیکی یخچالی اشنا کنیم تا بتوانید آنها را به بهترین حالت ممکن برای خود و استفاده شخصی خود خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.سبد میوه پلاستیکی یخچالی دارای کیفیتهای گوناگونی می باشد اما در بیشتر مواقع این سبد ها بسیار محکم بوده و دارای کیفیت بسیار عالی می باشد. چرا که اگر سبد میوه پلاستیکی یخچالی دارای کیفیت های پایین تر باشند به خاطر استفاده روزانه ای که از این سبد ها می شود به سادگی می توانند دچار شکستگی شوند و دیگر قابل استفاده نباشند.

نکته دیگر در مورد سبد میوه پلاستیکی یخچالی این است که به خاطر اینکه در معرض استفاده مستقیم شما قرار دارند و اینکه در کنار مواد غذایی دیگر شما قرار می گیرند باید از مواد اولیه بهداشتی و سالم تهیه شده باشند تا شما در استفاده از آنها دچار مشکل نشوید و بتوانید از آنها با سلامت هر چه بیشتر استفاده کنید.

اندازه این سبد ها فاکتور مهم دیگری می باشند که باید مود توجه سازندگان این سبد ها باشد. این سبد ها نباید دارای سایز بزرگ باشند چرا که به دلیل اینکه این سبد ها باید در درون یخچال قرار بگیرند که خود می تواند مقدار زیادی از فضای مفید درون یخچال را پر کند و این باعث می شود تا عملا یخچال بدون استفاده خاصی باشد.

داشتن تنوع در طراحی می تواند به این موضوع کمک کند تا هر کسی بر اساس گنجایش یخچالی که دارد و همچنین با استفاده شخصی که باید از این سبد ها ببرد می تواند مورد انتخاب افراد متناسب با نیازشان باشد. وجود رنگ های متفاوت در سبد های یخچالی بسیار متنوع تر از باقی سبد ها می باشد که می تواند مورد توجه افراد قرار گیرد.

آشنایی با سبد میوه پلاستیکی دو طبقه

سبد های میوه در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند یکی از این نوع سبد ها که دارای کاربرد بسیار جالبی نیز می باشد سبد میوه دو طبقه است. سبد میوه دو طبقه این امکان را به شما می دهد تا از فضای خود بیشتر استفاده کنید و بتوانید میوه بیشتری را در دو سبد روی هم جا بدهید.

سبد میوه دو طبقه دارای کیفیتی بسیار عالی می باشد که می تواند وزن های زیادی را در روی خود تحمل کند و دچار شکستگی نشود همچنین این سبد ها قابلیت جا به جایی بسیار ساده اس را دارا می باشند که نکته بسیار مهمی در مورد این سبد ها است.

به خاطر سبکی و وزن کمی که دارد قابلیت انتقال از جایی به جای دیگر را بدست اورده است. وجود طرح های متنوع و گوناگون در طراحی این سبد ها باعث شده است تا شما بتوانید با توجه به سلیقه ای که دارید اقدام به خرید این سبد ها کنید و از آنها استفاده لازم را بر اساس نیازتان ببرید.

باوجود سبد میوه دو طبقه شما می توانید حجم بسیار زیادی از میوه ها را در نقطه ای مشخص نگهداری کنید که همین صرفه جویی در مکان و استفاده حداکثری از فضایی که داریم می تواند بسیار برای ما پر اهمیت باشد. سبد میوه دو طبقه دارای تنوع رنگ هم می باشد تا هر چه بیش تر شما بتوانید انچه به سلیقه تان نزدیک تر است را انتخاب کنید و مورد استفاده خود قرار دهید.

پس اگر به دنبال وسیله ای هستید که بتواند میوه های شما را در بهترین شرایط ممکن در کم ترین اشغال مکان برای شما حفظ و نگهداری کند بی شک باید به سراغ خرید سبد میوه دو طبقه بروید. تا رضایت خاطر شما بیشتر از پیش شود. قیمت مناسب این سبد ها هر فردی را ترغیب به خرید می کند.

از خصوصیات سبد میوه رنگی چه می‌دانید؟

از خصوصیات سبد میوه رنگی چه می‌دانید؟

استفاده از سبد های میوه در عصر حاضر بسیار رواج پیدا کرده است و قابلیت استفاده بیشتری را برای استفاده کنندگان خود فراهم کرده. سبد های میوه در گذشته فقط در چند نوع و در چند رنگ محدود به بازار عرضه می شدند. اما امروزه با پیشرفت صنعت پلاستیک و لوازم پلاستیکی و همچنین به دلیل اینکه از دستگاه های مدرن تری در تولید این سبد ها استفاده می شود می توان این سبد ها را در عنوان شکل ها و مهم تر از ان در انواع رنگ ها طراحی کرد و به بازار لوازم پلاستیکی عرضه کرد. افرادی که می خواهند از منظر دکوراسیون به این موضوه نگاه کنند می توانند با خرید سبد های یخچالی در رنگ های مختلف از این موضوع استفاده کافی را ببرند و همچنین افرادی که باغدار یا خریدار میوه می باشند می توانند با استفاده از سبد های رنگی کار سورت کردن میوه را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با این کار می توانند کار فروش خود را ساده تر کنند و همینطور این امر برای خریداران می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد. همچنین استفاده از سبد میوه رنگی می تواند در میوه فروشی ها به عنوان فعالیتی در جهت جذب مشتری بیشتر قرار گیرد که می تواند نکته بسیار مهمی باشد. با این حال در انتخاب این سبد ها به کیفیت آنها بسیار توجه کنید.

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه پلاستیکی

سبد های میوه امروزه مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد که می خواهند برای خرید یا فروش محصولاتشان از آنها استفاده کافی را ببرند تا مانع از خرابی و از بین رفتن میوه ها شوند. با این حال این سبد های میوه از مواد شیمیایی که به طور عمده در دسترس افراد تولید کننده سبد قرار می گیرد و می تواند مورد استفاده آنها قرار گیرد که به وسیله آنها می توان برای تولید سبد میوه استفاده کرد.

این فرایند به وسیله دستگاه های مخصوص این کار صورت می گیردد. دلیل رنگی بودن بعضی از سبد ها هم به خاطر این موضوع است که مواد اولیه شیمیای که برای ساخت این سبد ها استفاده می شود دارای رنگ های گوناگون است.

همین امر باعث این می شود تا سبدها در رنگ های متفاوت تولید و به بازار عرضه شوند تا افراد متناسب با کاری که می خواهند انجام دهند از سبدها استفاده کنند و از آنها بهره ببرند. مهم ترین معیاردر تولید سبد های پلاستیکی استفاده از مواد اولیه سالم و درجه یک است.

قیمت انواع سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی

قیمت انواع سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی سبد های میوه پلاستیکی جز لوازم مهمی است که مورد استفاده تمامی باغداران محترم قرار می گیرد. داشتن اندازه ها وزن های متفاوت برای این سبد ها همچنین طراحی بسیار سبک تر نسب به سبد های چوبی باعث شده تا استقبال و رغبت به این سبد ها زیاد شود به شکلی که در حال حاظر این سبد ها جز محبوب ترین سبد های بازار هستند.

نوع طراحی خاصی که این سبد ها دارا می باشند باعث شده است که از خراب شدن میوه ها جلوگیری شود و این خود باعث کمک به کشاورزان محترم شده است و این سبد ها دارای رنج های قیمت متفاوتی هستند.

قیمت سبد میوه پلاستیکی 10 کیلویی با کیفیت و مرغوب بسیار متغیر است و بر اساس جنس ساخت و کیفیت می تواند متفاوت باشد. با این حال شما می توانید با خرید انواع سبد میوه 10 کیلویی از ما از تخفیف های بسیارخوب ما بهره مند شوید تا بتوانید سبد های بیشتری را برای خود و استفاده خود تهیه کنید.

اگر به دنبال سبد میوه پلاستیکی ده کیلویی هستید بهترین راه انجام تماس با ما و تهیه این سبد ها برا مصارف کشاورزی و باغداریتان است. همین الان می توانید از طریق تلفن داده شده با ما تماس برقرار کنید تا انچه را که باید یعنی کیفیت و قیمت مناسب را از ما هدیه بگرید. کار ما به عنوان عرضه کنندگان سبد های پلاستیکی این است تا شما کشاورزان و باغداران محترم را راضی نگه داریم.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.