بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تولید کنندگان سبد میوه سایز بزرگ

یکی از لوازمی که برای شست شوی میوه استفاده از آن بسیار لازم می باشد، سبد نام دارد که در شکل های مختلفی تولید می شود و یک شکل آن سبد میوه 5 کیلویی نام گرفته است. سبد میوه 5 کیلویی علاوه بر کیفیت بالایی که در برگرفته است، بسیار شیک می باشد. به همین خاطر، خرید سبد میوه سایز بزرگ طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

سبد میوه 5 کیلویی یکی از محصولاتی می باشد که در سایز های متفاوت و در ضخامت های مختلف برای نگهداری از میوه ها تولید شده است،این سبد ها باعث سهولت در کار باغداران شده است، در زمان های قدیم‌که این سبد ها وجود نداشت باغداران با استفاده از گونی میوه های خود را برداشت می کردند، اما امروزه مراکز پخش سبد میوه پلاستیکی این محصولات را در کل کشور پخش می کنند.

تولید کنندگان سبد میوه سایز بزرگ

5 ویژگی مهم سبد میوه یخچالی

5 ویژگی مهم سبد میوه یخچالی

  • از مشخصات سبد میوه یخچالی می شود گفت این محصولات در قالب بندی های مناسب و استاندارد تولید شده اند، به همین دلیل کاملا هم تراز هستند و بسیار جادار اند، علاوه بر این اینگونه محصولات با مواد اولیه ای از جنس پلاستیک تولید شده اند، پلاستیکی که به عنوان مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار مرغوب می باشد، به همین جهت است که محصول نهایی بسیار با کیفیت است و مقاومت بالایی دارد.
  • علاوه بر این این محصولات استحکام بالایی دارند و جنس رسته هایشان هم بسیار با کیفیت است، به همین جهت تحمل وزن میوه را دارند و زمانی که سبد پر از میوه شود، دسته های سبد باز هم استحکام بالایی دارند و به هیچ عنوان نمی شکنند.
  • از دیگر مشخصاتش می توان گفت این محصولات در سایز های متفاوت و با ضخامت های متفاوت تولید شده است، مثلا سبدی که برای میوه ی پرتقال و سیب تولید شده است، به گونه ای می باشد که می توان چند لایه در آن میوه را چیند.
  • اما سبدی که برای میوه های تابستانه ای مانند هلو و شلیل و یا آلو تولید شده لست، سایز کوچک تری دارد و فقط می توان در این سبد ها یک لایه میوه گذاشت، و این به علت نوع میوه و نرم بودنش می باشد، زیرا اگر مانند پرتقال اینگونه میوه ها را روی هم چید باعث می شود تا میوه خراب شود و له و خمیر شود.
  • سبد میوه حصیری هم نوع دیگری از این سبد ها می باشد. مشخصات این‌محصولات کمک می کند تا در هنگام خرید آن نگرانی از بابت جنس آن داشته باشید. .زیرا اطلاعات کاملی از این مقاله دریافت می کنید تا در حین خرید سرتان کلاه نرود و جنس بی کیفیت را به شما بدهند.

اطلاعاتی در مورد سبد میوه دسته دار

سبد میوه باغی وسیله ای است که برای نگهداری میوه مورد استفاده قرار می گیرد این سبد می تواند وسیله بسیار مناسبی برای قرار دادن میوه از باغ تا محل فروش در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های عرضه میوه باشد و امروزه جنس آن از پلاستیک است زیرا به صرفه ترین و مناسب ترین جنس برای نگهداری میوه به شمار می رود. از خصوصیات این سبد همان طور که بیان شد جنس پلاستیکی آن است که از قیمت مناسبی برخوردار است و یکی از امتیازات خاص این سبد به شمار می آید؛

سبد میوه دسته دار می توانند به علت ساخته شده از جنس پلاستیک بر اساس نوع میوه شکل های گوناگونی داشته باشند مثلاً برای ارائه میوه توت فرنگی معمولاً ظرفیت‌ها و ابعاد کوچکی از این سبدها طراحی شده‌اند در حالی که برای سبد میوه یا پرتقال معمولاً از ابعاد بزرگتر استفاده می شود. از خصوصیات دیگر این سبدها می توان به سبکی آنها اشاره کرده و این وضعیت فوق‌العاده مهمی است زیرا حمل و جابجایی آنها را بسیار آسان تر می کند همچنین تاثیری بر وزن نهایی جعبه پر از میوه نمی گذارد بنابراین مزیت خاص این محصولات وزن سبک آنها است.

از دیگر خصوصیات این سبدهای واقعی می توان به طراحی مناسب آنها اشاره کرد و این سبدها اغلب در شکل مستطیلی هستند و می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند به گونه‌ای که هیچ فضای خالی بین آنها وجود نداشته باشد همچنین این سبدها می توانند بر روی یکدیگر نیز قرار بگیرند و به این ترتیب کمترین میزان اشغال فضا را نخواهند داشت و در یک فضای کوچک می تواند تعداد بسیار زیادی از این سبدها را به صورت پر از میوه در کنار هم قرار داد.

نکات مهم در انتخاب سبد میوه حصیری

نکات مهم در انتخاب سبد میوه حصیری سبدهای میوه طوری تولید میشوند که وزن کمی داشته باشند ودرهنگام حمل میوه و سبزیجات سنگین نباشند.چون میوه سنگین است وزن کم سبد میوه باعث اسان بودن حملو نقل ان میشود. از سبد میوه به عنوان حملونقل میوه استفاده میشود و میوهانسان سنگین است باید سبد هایمیوه میوه مقاوم باشند. دراین صورت بدون شکستن سبد یا اسیب به میوه ها میتوان ان هارا جابه جا کرد.قاومت در برابر تغییرات هوایی ، رطوبت و مواد شیمیایی ایمنی بالا باتوجه به تغییرات هوا سبد میوه هارا طوری تولید میکنند ک در برابر آفتاب یانور خورشید مقاوم باشند و در زمستان نیز کیفیت اولیه خود رااضافه حفظ کنند.

سبد میوه ها دارای رنگ بندی متنوع هستند.در همه عرصه ها مصرف کنندگان دنبال کالایی با کیفیت بالا و صرفه اقتصادی هستند.ازاین نظر سبدهای میوه هم صرفه اقتصادی دارن و کیفیت بالایی دارند و مقاوم 1- سبک می باشند ( 2/1 وزن آلومینیم) لذا در حمل و نقل کاربرد دارند.این ویژگی سبک بودن از نکات بسیار مهم در حمل و نقل است. ولی سبک بودن به تنهایی کافی نیس سبد میوه نیز به همراه سبک بودن محکم است. 2- عایق حرارتی و الکتریکی خیلی خوبی هستند. 3- در برابر حلال های شیمییایی مقاومند. سبدمیوه ها دارای ویژگی هستند ک دربرار مواد شیمیایی یا نور خورشید پوسیده یا ذوب نمیشوند.

4- برخی از آنها شفاف هستند (آکریلیک ها) لذا جانشین مناسبی برای شیشه است. سبد های میوه طوری طراحی و تولید شده اند که به راحتی میتوانیم اجسام داخل ان را ببینیم. 5- بهداشتی می باشند (قارچ ها و کپک ها نمی توانند به آن اثر کنند) استفاده وسیع در تجهیزات پزشکی. درهنگام تولید سبدمیوه کارشناسان سعی میکنند که از بهترین مواد باکیفیت بالا استفاده کنند. و این برای بهداشتی بودن و تمیز بودن ان ها است. زیرا که برای حمل مواد غذایی از جمله میوه ها استفاده میشوند.

6- قابلیت تکثیر فراوان دارد و می توان خود رنگ باشند.7- مقاومت برابر شرایط جوی. این نوع سبد ها به دلیل تولید خوب و کیفیت بالا درد برابر شرایط جوی مانند گرما، سرما و…. بسیار مقاوم هستند. 8- ارزانی. و قیمت پایین ان با توجه به قیمت مناسب این نوع سبد ها میتوان به اسانی ان ها را خریداری کرد.9- قابلیت شکل پذیری فوق العاده.و انعطاف پذیری. و همچنین محکم بودن و استحکام بالا و دوام فروان.

آشنایی با سبد میوه پلاستیکی

سبد میوه دو طبقه محصولی است که در سال‌های اخیر به عنوان یک وسیله کاربردی و در عین حال یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار می گیرد و این سبدهای خاص معمولاً حجم و گنجایش کمی دارند و حتی برخی از انواع آنها به عنوان محصولی دکوری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سبدها می‌توانند از جنس های مختلفی باشند به طوری که سبد های آهنی، چوبی، پلاستیک و سایر محصولات می توانند به عنوان ماده اولیه برای ساخت آنها مورد استفاده قرار بگیرند؛

این سبدها دارای مزیت های قابل توجهی هستند از جمله این که در چیدمان میوه ها می توانند بسیار تاثیرگذار باشند به خصوص استفاده از آنها در مهمانی ها می تواند اهمیت فوق العاده بالایی داشته باشد به این معنی که باعث می شوند که زیبایی میوه ها در سبد ها بیشتر خود را نشان دهد. این سبدها می‌توانند تعداد بیشتری میوه را در یک فضای مشخص و حجم معین در خود جای دهند و به همین دلیل است که گنجایش آنها نسبت به انواع سبدهای معمولی بسیار بیشتر است؛

این سبدها در انواع دکوری می‌توانند بر روی اوپن آشپزخانه و میز پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرند و نوع صنعتی آنها بیشتر در فروشگاه های عرضه میوه مورد استفاده قرار می گیرند که ابعاد بزرگتری نسبت به نوع دکوری دارند و معمولا از جنس پلاستیک می باشند چون دوام آنها بسیار بیشتر است و امکان شستشوی آنها نیز فراهم می باشد.

از خصوصیات سبد میوه باغی چه می‌دانید؟

از خصوصیات سبد میوه باغی چه می‌دانید؟ تولید سبد میوه صنعتی امروزه به یکی از ضروریات درآمده است به این معنی که روز به روز نیاز به این محصول بیشتر می شود زیرا جعبه های چوبی دیگر کارایی لازم را ندارند و به صورت یک بار مصرف بیشتر عمل نمی‌کنند یا حداکثر بعد از چند بار استفاده لق می شوند ولی انواع پلاستیکی این محصول می‌توانند دوام و ماندگاری همیشگی داشته باشند به خصوص وقتی از پلاستیک درجه یک و باکیفیت ساخته شده باشند می توانند سال‌های سال از آنها استفاده کرد.

در تولید این سبدها معمولا از روش تزریق پلاستیک استفاده می شود به این معنی که دستگاه و خط تولید ویژه برای این سبدها طراحی شده اند که دارای قالب های آلومینیومی و مشخصی هستند که پلی اتیلن مذاب یا پلی‌پروپیلن مذاب درون آنها تزریق می شود و پس از سرد شدن و جدا شدن قالب ها این سبدها آماده استفاده می باشند بنابراین ماده اولیه و اصلی برای ساخت این سبدها همان پلی اتیلن یا پلی‌پروپیلن است که تزریق آن در قالب های مشخص می تواند باعث شود که شکل اصلی جعبه شکل بگیرد.

با طراحی قالب های متفاوتی برای این جعبه ها می توان انواع بسیار متفاوتی از آنها را تولید نمود و برای میوه‌های گوناگون جعبه های اختصاصی را تولید کرد؛ در خط تولید این سبدها گرانول پلی اتیلن وارد مخزن اولیه دستگاه می شود و پس از ذوب و تزریق شدن به درون قالب ها و در نهایت از سرد شدن آنها می‌تواند زواید اضافی را از سبد های تولیدی حذف کرده و به این ترتیب و آنچه که به دست می‌آید سبدی است که همه ویژگی‌های یک سبد میوه عالی را دارا است. در خط تولید این محصول بستگی به امکانات و تجهیزات دستگاه معمولاً یک اپراتور می تواند برای فرایند تولید کافی باشد و به این ترتیب تولید این محصولات با حداقل هزینه ها قابل انجام است.

مختصری درباره فرآیند تولید سبد میوه

برخی از سبد میوه های خانگی ک تولید میشوند و کاربرد زیادی نیز دارد سبد حصیری است.حصیر بافی به ساخت انواع صنایع دستی مثل سبد، زنبیل و حتی مبلمان با استفاده از زیر و رو کردن، بافتن و پیچاندن ساقه‌ درختان و گیاهان گفته می‌شود. این صنایع دستی در طرح‌ها، ابعاد، رنگ‌ها و برای کاربردهای مختلفی تولید می‌شوند.

از ویژگی‌های مهم حصیربافی، ابزار کار و روش بافت ساده آن و همچنین در دسترس بودن مواد اولیه آن است. به علت انعطاف بالای مواد اولیه حصیر بافی، هنرمندان با آن‌ها ظروف حصیری مختلف کاربردی و تزیینی زیادی می‌سازند که هم زیبا هستند و هم قابل استفاده. جا ادویه ای ،ظرف حبوبات ،گلدان ،ظرف دربدار ،سبد از جمله محصولات حصیری هستند.طرز بافت سبد حصیری: پایه و کف سبد سبد بافی همیشه از پایه و کف سبد شروع می‌شود.روش‌های مختلفی برای شروع پایه وجود دارد.

پایه می‌تواند به شکل بیضی، گرد یا مربع باشد. اما در کل همه به صورت متقاطع شروع می‌شوند. بافت دیواره سبد ۳ روش حصیر بافی برای دیواره سبد وجود دارد:۱.مارپیج ساده‌ترین شکل بافت در ساخت یک سبد، مارپیچی است که نی‌ها از زیر و روی هم و از بین نی‌های عمودی عبور می‌کنند. شما می‌توانید برای سرعت بیشتر کار، با تعداد نی‌‌های فرد، دور اسکلت سبد را ببافید. نه اینکه فقط یک نوار را دور سبد بگردانید. ۲.جفت شدن در این روش بافت، دو نی بافنده با هم استفاده می‌‌شوند و دور هم میپیچند.۳.دیواره سازی دیواره سازی یک روش حصیربافی خیلی قوی است که برای کنترل شکل سبد و افزایش استحکام آن استفاده می‌شود. خصوصاً در ابتدای بافتن دیواره‌ها و همچنین وقتی به لبه و انتهای سبد نزدیک می‌شوید. برای این نوع بافته شدن از سه ردیف نی استفاده می‌شود.

بافت انتها و لبه سبد لبه سبد مهمترین قسمت است که باید مورد توجه قرار بگیرد.در حصیر بافی می‌توان گفت که؛ بافتن لبه سبد روشی است برای پیچاندن و در هم گره زدن نی‌ها و همچنین بریدن آن‌ها به صورتی که ایمن باشند و از باز هم نشوند. اما اگر ساده بخواهیم بگوییم؛ در بافتن لبه سبد باید ته نی‌های عمودی که اسکلت سبد هستند، به زیر خم شوند و نی‌های افقی هم رو به داخل خم شده و به لایه‌های پایین فرو روند. یک نکته بسیار مهم: همیشه از نی‌های بلند استفاده کنید به خاطر اینکه بریدن نی بسیار آسان‌تر از اضافه کردن نی و حفظ استحکام آن در سبد بافی است.

صادر کنندگان سبد میوه سایز بزرگ

صادر کنندگان سبد میوه سایز بزرگ سبد میوه صنعتی محصولی است که در هر کشوری که باغ و باغداری وجود دارد مورد نیاز است با این وجود برخی از کشورها از نظر تامین مواد اولیه برای ساخت آنها محدودیت دارند و به همین جهت وارد کننده سبد میوه هستند؛ در کشور ما به علت فراوانی ماده اولیه برای ساخت این جعبه‌ها یعنی پلی اتیلن تولید بسیار زیادی از این محصول در کشور وجود دارد و این خود می‌تواند برای صادرکنندگان امتیاز فوق العاده مناسب می باشند تا بتوانند از این فرصت نهایت استفاده را کرده و یکی از نیازهای دایمی کشورهای همسایه را از طریق صادرات آن تامین کنند.

خریداران می توانند با تهیه این سبدها در داخل کشور و فروش آنها در بازارهای مصرف خارج از کشور سود خوبی به دست آورند همچنین این خریداران از نظر بازاریابی به هیچ عنوان با مشکل مواجه نمی شوند زیرا بیشتر کشورهای همسایه از نظر تامین ماده اولیه برای این محصول هم مشکل دارند بنابراین وارد کننده این سبدها هستند. صادر کنندگان می توانند از طریق تهیه این سبدها در داخل کشور و تولید کنندگان معتبر آن و صادرات سبد میوه به کشورهای همسایه سود قابل توجهی از این تجارت به دست آورند و به این شکل این محصول ایرانی را جهت کسب درآمد ارزی بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.