بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

توزیع عمده بطری پت شیک

 تقریبا در این بطری ها همه چیز به جز چیزهای داغ را میشود جای داد. این نوع بطری ها بسیار شفاف هستند به اندازه ای که گاهی وقتها با شیشه اشتباه گرفته میشوند. ما بطری پت شیک را به صورت عمده توزیع میکنیم و با قیمت مناسب بفروش می رسانیم. 

بطری های تولید شده دارای مقاومت زیادی میباشند و سوراخ نمیشود و اگر بر زمین افتادند نمیشکند و براحتی تمیز میشوند‌.

توزیع عمده بطری پت شیک

آشنایی با انواع بطری پت شیک

آشنایی با انواع بطری پت شیک ما انواع بطری ها را تولید کرده ایم. بطری هایی که کوچک هستند یا بطری های بزرگ و متوسط یا بطری هایی که گشاد هستند یا  بطری هایی که باریک هستند. بطری ها در طرحهای مختلف تولید شده است و هر کدام دارای کاربردی می باشد ما این بطریها را با بالاترین کیفیت تولید کرده‌ایم. ما توزیع بطری شیک را بر عهده داریم‌ و با مناسب ترین قیمت به فروش می رسانیم.

وقتی که در آشپزخانه نگاه می کنی می بینی که خیلی از چیزها وجود دارد که جای مناسبی ندارد مثل: روغن، آبغوره، آبلیمو حتی آب و یا خیلی چیزهای دیگر اینها هر کدام را می توان در شیشه های مناسبی ریخت و استفاده کرد. بطری هایی که که ما تولید کرده‌ایم مناسب برای این موارد می باشند.

این نوع شیشه ها بسیار مقاوم هستند به گونه ای که سوراخ نمی شوند و شکسته نمی شوند. این نوع شیشه ها علیرغم مقاوم بودن زیبا نیز هستند. بسیار شفاف هستند و بعضی اوقات آنها را با شیشه های واقعی اشتباه میگیریم. این نوع شیشه ها قابل شستن هستند و به راحتی شسته می‌شوند.

شما میتوانید از این شیشه ها به خاطر سبکی آن به مسافرتها دور و نزدیک ببرید بخاطر این که سبک هستند و قابل حمل ونقل میباشند. درون این شیشه ها جدا از آب چیزهای دیگر نیز جای داد. افرادی که متقاضی این نوع شیشه ها هستند میتوانند در سایت ما سفارشات خود را ثبت کنند.

فروشنده بطری پت شیک

فروشنده بطری پت شیک ما فروشنده بطری پت شیک هستیم بطری های ما دارای مقاومت بالایی هستند و بسیار شفاف می باشند. این نوع بطری ها بسیار بهداشتی می باشند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند به گونه ای که سوراخ نمی‌شوند و نمی شکنند همچنین شما میتوانید جدا از آب چیزهای دیگری را نیز که نیاز دارید در آن جای بدهید.

این بطری ها جدا از مقاومت دارای ظاهری زیبا نیز هستند تا جایی که بعضی اوقات با شیشه اشتباه گرفته میشوند. این نوع شیشه ها بسیار سبک و کم وزن هستند و شما میتوانید در مسافرت ها از آن استفاده کنید. بخاطر سبکی آن خرید کلی بصرفه تر از جزئی میباشد زیرا شما قیمت کمتری پرداخت خواهید کرد.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.