بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بازار خرید سبد میوه باغی 2 کیلویی

سبد میوه باغی 2 کیلویی مورد نیاز شرکت های بازرگانی را می توان با قیمت مناسب بصورت عمده از تولیدکنندگان به طریق مستقیم و بی واسطه تهیه کرد. سبد میوه پلاستیکی از جمله پرمصرف ترین محصول پلاستیکی در سطح کشور و جهان می باشد. بسیازی از صادرکنندگان سبد میوه ای درجه یک کسانی می باشند که سبدهای مخصوص به حمل میوه را از تولیدکنندگان خریدارای نموده و به سایر کشورها صادر می کنند.
سبد میوه پلاستیکی که در انواع سایز ها توسط کارخانه جات های تولید پلاستیک جات عرضه می شود. محصولات تولید شده طبق سفارش های متقاضیان تولید می شوند. سبد میوه 4 کیلویی یکی از سایزهای سفارش دهندگان است که برای نگهداری از میوه جات و مرکبات از آن استفاده می کنند.

بازار خرید سبد میوه باغی 2 کیلویی

آنچه باید از سبد میوه صنعتی بدانید

آنچه باید از سبد میوه صنعتی بدانید از مشخصه های مهم در تولید سبد میوه طراحی سبد ها با توجه به نیازی که بر آورده می کنند است. سبد میوه صنعتی دارای استقامت زیادی در برابر ضربه و حمل و نقل در مسافت های طولانی و همچنین مناسب برای تالارها و رستوران ها است. از سبد های صنعتی برای مصارف صنعتی نظیر پالت های ابزاری که کار طبقه بندی ابزار و پیچ و مهره و … را بر عهده دارند استفاده می شود. سبد های حمل مرغ و گوشت نیز در این دسته قرار می گیرند که دارای استقامت بسیاری هستند.

سبدی با کیفیت است که دارای فاکتور های طراحی زیبا، استقامت در برابر ضربه، کیفیت جنس بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب برخوردار باشد علاوه بر اینها قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. در قدیم که سبد های چوبی رواج داشته است از لحاظ هزینه بار اقتصادی زیادی را بر دوش خریداران متحمل می کرده است در حالی که سبد های پلاستیکی علاوه بر مقرون به صرفه بودن آنها ، دارای وزن کمتری هستند علاوه بر اینها در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بیشتری دارند و نکته مهمی که دارد دیگر درختی برای ساخت این سبد ها قطع نمی شود.

3 مورد از مزایای سبد میوه رنگی

سبد میوه رنگی یخچالی یکی از انواع سبد های تولید شده در کارخانه جات پلاستیکی است. حتما برایتان پیش آمده که از کمبود جا در یخچال شکایت داشته باشید و مجبور شوید وسایلی که احتیاج به دمای کمتری دارند و باید در یخچال نگهداری شوند را روی هم بگذارید که این باعث می شود یک جلوه ی نامناسبی را به یخچال بدهند.

اکنون برای رفع این معضل استفاده از سبد های یخچالی که در سایز های متفاوت و با رنگ و کیفیت های عالی و به کار بردن پلاستیک درجه یک در ساخت آنهاست پیشنهاد می شود دلیل تاکید بر کیفیت و درجه اول بود مواد پلاستیکی و رنگ مورد استفاده در آن این است که این سبد ها مواد غذایی را در خود نگهداری می کنند و اگر کیفیت خوبی نداشته باشند قطعا در سیستم گوارش انسان ها تاثیر دارند. سبد های میوه توسط دستگاه های تزریق پلاستیکی تولید می شوند. در دستگاه های تزریق هر چه کیفیت سیلندر و مارپیچی که در آن استفاده شده است بهتر باشد دیرتر خراب می شوند. سبد های میوه از بازیابی پلاستیک جات تولید می شود به همین دلیل در سطح درجه دوم قرار میگیرند. در دستگاه تزریق پلاستیک به میزان وزن دلخواه، در تیراژ مورد نیاز سبد می زنند.

از مولفه های نوع سبد میزان میوه ای که قصد دارند در سبد جای دهند حائز اهمیت است. سبد ها به صورت یک ردیفه و دو ریفه بودن تولید می شوند. بیشترین سبدی که در بازار عرضه می شود با وزن های ۴، ۶، ۱۰، ۱۸، ۲۰ کیلویی است و این تفاوت وزنی دستگاه های تزریق پلاستیکی مختلفی می طلبد. مثلا برای تولید سبد وزن ۶ کیلویی دستگاه تزریق ۲۵۰ تنی استفاده می شود. و برای تولید سبد ۲۰ کیلویی دستگاه تزریق ۴۰۰ تنی به کار برده می شود.

مشخصات مهم سبد میوه دسته دار

مشخصات مهم سبد میوه دسته دار سبدهای میوه را به راحتی از فروشگاه های پلاستیک جات تهیه می کنیم اما تولید این محصولات به راحتی میسر نیست و باید مراحلی را بگذراند. امروزه کشاورزان و باغ داران برای نگهداری میوه های خود در فصل برداشت احتیاج به سبد های میوه دارند تا حمل و نقل محصولاتشان آسان تر صورت گیرد و در بازار با وزن های مشخص عرضه شود.

در قدیم کشاورزان با استفاده از سبد های چوبی محصول خود را روانه بازار میکرده اند اما سبد های چوبی مقرون به صرفه نبوده برایشان علاوه بر این دارای وزن بالایی نیز بوده اند به همین دلیل سعی در پیدا کردن راهی برای رفع این مشکل بوده اند تا اینکه کشاورزی در آلمان به نام رابرد ویل چاره ای اندیشید و با استفاده از پلاستیک های درجه دو اولین سبد های پلاستیکی را قالب گیری کرد و از آنجا استفاده از این سبد ها رواج یافت و کم کم سایر کشاورزان نیز از این روش خلاقانه حمایت کردند و اینگونه شد که امروزه سبد های پلاستیکی را در همه مراکز عرضه محصولات مشاهده می کنیم .

تولید سبد میوه حصیری به صورت مخصوص متناسب با هر محصول میتوان از دور ریز شدن میوه ها و حتی خرابی آنها جلوگیری به عمل آید که این امر در صرفه جویی اقتصادی و بازدهی بیشتر کمک زیادی میکند. سبد های تولید شده مختص کارهای کشاورزی نیست و از آنها دامداران در دامپروری، صیادان در ماهیگیری و… به کار گرفته می شوند. سبد های میوه در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که خریداران با توجه به نیاز خود آنها را خریداری می کنند. البته شکل سبد ماهیگیری متفاوت است و دارای درپوش نیز است.

باکیفیت‌ترین انواع سبد میوه پلاستیکی کدامند؟

باغ داران و کشاورزان در فصل برداشت محصول یکی از دغدغه هایشان تهیه سبد میوه دسته دار باغی است که با استفاده از آنها محصولاتشان جمع آوری شده شان حمل و نقل شوند. این سبد ها توسط کارگران زیادی جا به جا و دست به دست می شوند پس بنابراین باید جنس محکم و مرغوبی داشته باشند.

به طور مثال کشاورزان خراسانی که بیشترین محصولشان انگور است در تابستان که انگور ها می رسند سبد میوه باغی را از عمده فروشان پلاستیکی تهیه می کنند و محصولات خود را پس از جمع آوری طی مراحلی به صورت کشمش و مویز تبدیل می کنند این سبد های باغی در این پروسه خیلی نقش مهمی دارند و پس از پایان کار سبد ها شسته و به انبار انتقال داده می شوند تا برای سال آینده دوباره استفاده شوند در اینجا جنس سبد ها باید مورد اهمیت قرار گیرد چراکه این سبد ها برای چندین سال به کار برده می شوند و باید در برابر ضربه و تابش آفتاب محکم باشند.

سبد های باغی در نوع های متفاوتی تهیه می شوند کشاورزان با توجه به میوه ای که جمع آوری میکنند آنها را خریداری میکنند به طور مثال قطعا سبد جمع آوری گوجه سبز با سبد جمع آوری طالبی از لحاظ میزان وزنی که باید تحمل کنند و روزنه های سبد فرق خواهند داشت. تولید کننده سبد های میوه باید به فصل برداشت محصولات توجه داشته باشد که آمادگی عرضه سبد مخصوص به آن محصول را داشته باشند و کشاورزان نیز معطل تولید نشوند. علاوه بر این نیروهای انسانی که در این کارخانه جات فعالیت می کنند نیز فشار به رویشان نمی آید.

نکات کلیدی در انتخاب سبد میوه باغی حصیری

نکات کلیدی در انتخاب سبد میوه باغی حصیری تولیدکنندگان انواع سبد میوه درجه یک به تولید باکیفیت ترین سبد میوه می پردازند و با نازلترین قیمت روانه ی بازار می نمایند. سبدهای میوه در وزن های مختلف و با تنوع بسیاری در طرح و رنگ با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک تولید و به بازار فروش عرضه می شوند. وظیفه اصلی این سبدها مراقبت و محافظت از میوه ها در برابر خراب شدن و آسیب دیدگی اعم از له شدن و… می باشد. به سبب باز بودن کف این سبدها و دیواره های دورتادورش ، از این سبدها برای میوه فروشی ها و تره بارها، مرغداری ها، زمین های کشاورزی و آشپزخانه ها در رستوران ها، حمل و نقل محصولات لبنی و… بسیار مناسب می باشند.

سبدهای میوه دارای وزن های مختلف و پرکاربردی می باشند مثل: سبدهای میوه 25، 20، 17، 12، 10، 8، 6، 5، 4، 2 کیلویی بر اساس عوامل زیر سبدهای میوه تنوع زیادی دارند و بر اساس همین موارد هم قیمتگذاری می شوند: ابعاد سبد حجم و ظرفیت آن طرح و رنگ سبد میزان ضخامت پلاستیک استفاده شده برای تولید این کالا میزان کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه ی تولید میزان مقاومت و تحمل وزن عمر طولانی و استفاده بلند مدت از آن شستشوی راحت آن امکان چیدمان سبدها برروی هم دوستدار محیط زیست بودن امکان حمل و نقل و جابجایی آسان آن

پارامترهای موثر بر قیمت سبد میوه باغی

در بازارهای مرکزی سبد می توان سبدهای با کیفیت بالا را با پایینترین قیمت، خریداری کرد. این بازارها در تهران، کرج، همدان، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، رشت و ساری و سایر شهرهای بزرگ کشور مستقر می باشند. کارشناسان فروش فروشگاه ها باید بصورت آنلاین پاسخگوی تماس خریداران باشند و ثبت سفارش هم از طریق سایت و هم از طریق تماس تلفنی، امکان پذیر باشد. خریداران می توانید لیست قیمت سبد پلاستیکی میوه را روزانه از واحدهای فروش بخواهند.

سپس با کمک آنها، به ثبت سفارش خود بپردازند. در مجموع، در کمتر از 5 درصد از سبدهای میوه از مواد اولیه‌ی پتروشیمی (مواد نو) استفاده می‌گردد. در باقی موارد، از مواد اولیه‌ی بازیافتی آسیاب شده استفاده می‌گردد. البته مواد آسیابی هم شامل درجه‌بندی به لحاظ کیفیت می‌شوند. مواد اولیه‌ی بازیافتی باکیفیت، موادی است که برای بار اول آسیاب شده است. سپس در ساخت سبد میوه، از آن استفاده می‌گردد. تقسیم‌بندی سبدهای میوه سبدهای میوه با توجه به شش معیار زیر، از هم متمایز می‌شوند:

  1. حجم: مقدار میوه‌ای که سبد در خود جای می‌دهد را حجم سبد گویند. اتفاقا سبدها با حجم هم خوانده می‌شوند. مثلا سبد 6 کیلویی، سبد 8 کیلویی، سبد 10 کیلویی و … ابعاد: سبد میوه، جعبه‌ای مستطیلی شکل است که دارای طول، عرض و ارتفاع است. در این بین ارتفاع چهار ستون سبد، 4 تا 6 سانت بیشتر از ارتفاع بخش های دیواره‌ای که به بارخور معروفند، می‌باشد.
  2. رج: سبدها با توجه به ارتفاع بارخور، به سه دسته تقسیم می‌شوند. ” سبد تک رج ” که حدود 5 سانت بارخور دارد. این سبدها با نام های دیگر مانند “توتک” یا “آزمون” نیز شناخته می‌شوند. “سبد دو رج” که حدود 12 سانت ارتفاع بارخور آنست. “سبد سه رج” که به آن “عمیق” یا “ته‌گود” نیز می‌گویند حدود 18 سانت، ارتفاع بارخور دارد.
  3. قالب: سبدها با طرح‌های مشبکی که در دیواره‌های خود دارند، از هم تشخیص داده می‌شوند. برای نمونه طرح عنکبوتی، لوبیایی، کندویی، لوزی، مربعی یا مشبک، اوریب و … همچنین بعضی از سبدهای تک رج بصورت ریلی ، قالب‌بندی می‌گردند.
  4. وزن: مقدار مواد اولیه‌ای که در ساخت سبد میوه، در قالب تزریق می‌شود، در نهایت وزن سبد را تشکیل می‌دهد. به این معنا که سبد ساخته شده، بر روی ترازو قرار داده شده و وزن آن به گرم خوانده می‌شود.
  5. رنگ: سبدها در رنگ های سفید، شیری، زرد، فسفری، یاسی، سبز روشن، آبی روشن، آبی، سبز، قرمز درجه یک، آبی درجه یک، قرمز درجه 2، آبی درجه دو، سبز تیره، زرشکی و مشکی تولید می‌شوند.

بازرگانی فروش سبد میوه باغی 2 کیلویی

بازرگانی فروش سبد میوه باغی 2 کیلویی سبد پلاستیکی ۱۶ کیلویی دارای ابعاد 475*280*160و وزن 450gr تا 600gr می باشد که غالبا برای جمع کردن مرکبات مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال سبد میوه با کیفیت هستید و از طرفی قیمت آن برایتان مهم است، به سایت های تولیدکنندگان در این زمینه سری بزنید. در بزرگترین بازار فروش سبد میوه، سبدها از سایزهای 2 کیلویی تا 16 کیلویی از بهترین کارخانه ها با مواد اولیه ی مرغوب تهیه شده اند،و با قیمت درب کارخانه موجود می باشند. سبد پلاستیکی مستطیلی میوه کالایی حجمی‌ است.

در مقابل وزن سبک، فضای زیادی را اشغال می‌کنند. بنابراین در اکثر موارد، خریداران در زمان برداشت محصول، اقدام به خرید سبد میوه می‌نمایند. در فصول گرم سال یعنی اواخر بهار و تابستان، اوج برداشت میوه و بالتبع مصرف سبد میوه است. کارخانه‌های سبدسازی، نیاز باغداران هم استانی را شناسایی می‌کنند.

چند ماه قبل از زمان اوج تقاضا، به تولید سبدهای میوه پرفروش اقدام می‌نمایند. بدین ترتیب، رفع نیاز باغداران بصورت صحیح و بموقع میسر می‌شود. سبدهای میوه بایستی همسان باشند تا در موقع قرارگیری در انبار یا در ماشین حمل بار، به آسانی بر روی هم چفت شوند. در نتیجه میوه‌ها بدون آسیب و با حفظ کیفیت، به مقصد برسند. خرید عمده سبد میوه، این خصوصیات را برآورده می‌کند. ضمن اینکه تاثیر مثبتی بر قیمت خواهد گذاشت.

با خرید به تعداد بالا می‌توانید سبدها را با پایینترین قیمت خریداری کنید. در خرید سبد که فضای خالی زیادی دارد، کرایه حمل از موارد مهم است. کرایه از کارخانه تا مقصد باید مقدار منطقی داشته باشد. ما در مرکز فروش آنلاین قیمت سبد میوه، سعی در کاهش هزینه‌ها داریم تا باغداران و عمده‌فروشی‌های میوه و تره‌بار ، به نفع بیشتری دست یابند. کارخانه‌های سبدسازی ما، در تمامی استانهای کشور واقعند و کمترین مسافت ارسال، از نکات کلیدی در خرید و فروش سبد میوه باغی است. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کارایی رسانه‌ها، حضور فیزیکی در بیشتر موارد بی‌نیاز است. همه‌ی ما خرید نیازهای خود را از طریق سایتها معتبر و معروف مانند دیجی‌کالا را تجربه کرده‌ایم.تنوع در انتخاب، قیمت مناسب و راحتی در تحویل از ویژگیهای خرید آنلاین به حساب می‌آید.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.