بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بازار خرید بطری پت عسل

بطری های پت محصولات از جنس پلاستیک هستند که برای نگهداری نوشیدنی ها، روغن ها و مواد مایع یا نیمه مایع با ویسکوزیته تقریبا بالا به کار می روند. بطری پت عسل نیز یکی از این محصولات است که معمولا به صورت ساده طراحی و ساخته می شود و ارتفاع و قطر آن بر اساس حجم عسلی که باید بسته بندی شود تعیین می شود. این ظروف جنسی شفاف همچون شیشه دارند.

بازار خرید بطری پت عسل

راهنمای خرید بطری پت عسل

راهنمای خرید بطری پت عسل برای خرید بطری پت مناسب باید به میزان حجم عسلی که باید در این ظروف بسته بندی شود توجه نمود. این محصولات در صنعت پریفرم نیز نامیده می شوند و از جنس پلیمری هستند. دستگاه های تولید کننده این محصولات اصطلاحا بادی نیز گفته می شوند چون ماده پلاستیک همچون بادکنک در درون قالب باد می کند و به دیواره می چسبد و سپس از آن خارج می شود. این بطری ها سبک، شفاف و ارزان هستند و جنس آنها از نفوذ نور و هوا به درون بطری جلوگیری می کند. در نتیجه مواد داخل آنها در مقابل عوامل خارجی فساد آور در مواد غذایی به خوبی محافظت می شود.

بازار بطری عسل یا به صورت مستقیم است یا به صورت غیر مستقیم. این بطری ها در تیراژ بالا تولید می شوند چون در این حالت برای خریدار مقرون به صرفه است. شاید تنها ایراد این بطری ها زیست ناسازگاری آنهاست و اینکه در طبیعت به این راحتی تجزیه نمی شوند و چند صد سال تجزیه آنها زمان می برد. در نتیجه تولید کنندگان این محصولات باید راهکارهای جدیدی را بررسی کنند تا این محصولات علاوه بر حفظ ویژگی های مناسبی که برای بسته بندی دارند با محیط زیست نیز سازگار شوند.

البته هر چه این بطری ها شکیل تر طراحی شوند به لحاظ زیبایی در بسته بندی نیز می توانند مورد انتخاب قرار بگیرند. در نتیجه فرم این بطری ها نیز بر روی بازار فروش این بطری ها تاثیر بگذارد. گاهی کودکان جذب شکل هندسی این بسته بندی ها می شوند و تمایل به خوردن عسل از درون چنین ظروفی پیدا می کنند.

سفارش بطری پت عسل

سفارش بطری پت عسل سفارش بطری پت معمولا به صورت عمده است زیرا سفارش های تعدادی و تکی مقرون به صرفه نیست و هزینه هایی که می شود را باز نمی گرداند. برای سفارش بطری پت به تولید کنندگان مشخصات ابعادی یا حجم محتوای آن و ضخامت مورد نیاز باید گزارش کتبی شود. همینطور تعداد تیراژ مورد نیاز نیز باید توسط خریدار مشخص شود. هر قالب تولید کننده این بطری ها تا حد مشخصی می تواند خروجی داشته باشد. در نتیجه تعداد زیاد سفارش دادن هم نیازمند تعداد قالب بیشتری خواهد بود.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.